GwiazdyAnna Mucha zamieszkała z Jakubem Wonsem? Paparazzi przyłapali ich w znaczącym momencie

Anna Mucha zamieszkała z Jakubem Wonsem? Paparazzi przyłapali ich w znaczącym momencie

Anna Mucha
Anna Mucha

14.08.2021 10:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Mucha jest najlepszym dowodem na to, że można mieć dobre relacje z byłymi partnerami. Ostatnio Marcel Sora wynosił z jej domu ostatnie kartony, a chwilę później pojawił się obecny partner. Panowie dobrze się znają i nie żywią do siebie urazy.

Anna Mucha zaczęła przygodę z aktorstwem już jako kilkuletnia dziewczynka, ale prawdziwa popularność pojawiła się wraz z serialem "M jak Miłość".

Co prawda aktorka zrezygnowała na kilka lat z produkcji, ale później zrozumiała, że występowanie w popularnym serialu to dobre zabezpieczenie finansowe. Oprócz serialu występuje również w teatrze i to właśnie tam poznała swojego obecnego partnera.

Nowa relacja

Mucha dwa lata temu rozstała się z Marcelem Sorą, z którym ma dwójkę dzieci. Przez pewien czas aktorka była singielką, ale później po sieci zaczęły krążyć plotki o nowej miłości.

Gwiazda zauroczyła się Jakubem Wonsem, z którym pracowała w teatrze. Co ciekawe w projekt był również zaangażowany Marcel Sora. Mucha początkowo ukrywała nowy związek, ale gdy zrobiono im kilka wspólnych zdjęć na mieście, to już nie było sensu unikać tematu.

Dzisiaj spędza z nim wolne chwile i chętnie pokazuje ukochanego na swoim profilu w mediach społecznościowych. Dziennik "Fakt" donosi, że para właśnie jest na etapie zamieszkania ze sobą.

"Do mieszkania aktorki właśnie wprowadził się jej nowy partner, a były ukochany wyniósł resztę swoich rzeczy. Wszystko w zgodzie i bez zbędnych nerwów. Z kamienicy w znakomitej dzielnicy Warszawy najpierw wyszedł były partner aktorki i tata jej dzieci Marcel Sora, wynosząc torby. Zaraz potem pojawił się tam nowy facet Anny Jakub Wons, by wnieść ogromny karton przywieziony przez kuriera" - donosi "Fakt".

Panowie dobrze się znają i nie żywią do siebie urazy. Anna Mucha ma również dobre relacje z innym byłym partnerem, czyli Kubą Wojewódzkim.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (45)