Blisko ludziAnna Nowak-Ibisz pojechała na wakacje. Zdjęcia byłej żony komentuje Krzysztof Ibisz

Anna Nowak-Ibisz pojechała na wakacje. Zdjęcia byłej żony komentuje Krzysztof Ibisz

Anna Nowak-Ibisz pojechała na wakacje. Zdjęcia byłej żony komentuje Krzysztof Ibisz
Źródło zdjęć: © ONS

05.07.2020 09:55, aktual.: 05.07.2020 14:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Nowak-Ibisz spędza urlop wraz z synem na Mazurach. Sposób, w jaki Krzysztof Ibisz komentuje jej zdjęcia, zdradza, jakie ma nastawienie do byłej żony.

Epidemia koronawirusa pokrzyżowała plany wielu Polaków, którzy zaplanowali zagraniczne urlopy. Dotyczy to również gwiazd, które w tym roku wyjątkowo korzystają z uroków polskiego morza. Wyjątkiem jest jednak Anna Nowak-Ibisz, która zamiast jechać nad Bałtyk, postanowiła spędzić wakacje na Mazurach.

Krzysztof Ibisz komentuje zdjęcia byłej żony

Anna Nowak-Ibisz jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie udokumentowała również swój wypoczynek nad jeziorem Plusznym. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała serię zdjęć z wycieczki rowerowej, podczas której towarzyszył jej syn Vincent. Widać, że pogoda im dopisała, a na każdym zdjęciu Anna Nowak-Ibisz pozowała uśmiechnięta. Najwyraźniej należy do osób, które zamiast biernego odpoczynku i wylegiwania na leżaku, lubi aktywnie spędzać czas.

"Zawsze zabieramy rowery na wakacje, to nasz punkt must have!" – napisała dziennikarka.

Co ciekawe, zarówno zdjęcia z przejażdżki rowerowej, jak i fotografię łódki na tle zachodzącego słońca skomentował były mąż Anny Nowak-Ibisz.

"Rowering , plażing & relaxing", "Piękne zdjęcie" – pisał Krzysztof Ibisz.

Reakcja prezentera dowodzi, że wciąż utrzymuje z byłą żoną bardzo dobre relacje, szczerze ciesząc się z jej udanych wakacji.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (61)
Zobacz także