Blisko ludziAnna oczekuje dziecka. Nie chce powiedzieć rodzinie, że ojcem może nie być jej mąż

Anna oczekuje dziecka. Nie chce powiedzieć rodzinie, że ojcem może nie być jej mąż

Anna oczekuje dziecka. Nie chce powiedzieć rodzinie, że ojcem może nie być jej mąż
Źródło zdjęć: © iStock.com
16.03.2020 13:45, aktualizacja: 16.03.2020 14:13

Anna nie czuła wyrzutów sumienia, kiedy zdradzała męża. Opamiętanie przyszło, gdy zaszła w ciążę. Teraz nie wie, jak powiedzieć bliskim, że ojcem może być ktoś inny.

Anna zna się ze swoim mężem od ponad 10 lat. Małżeństwem są od kilku miesięcy i chociaż ich związek nie jest idealny, kobieta nie wyobraża sobie rozwodu.

Anna jest w ciąży z innym mężczyzną

Młoda mężatka szybko zaczęła szukać wrażeń z innymi partnerami. Gdy zaszła w ciążę z jednym z nich, zaczęła obawiać się reakcji rodziny i znajomych. Bo się również powiedzieć prawdę mężowi. Swoją sytuację opisała na forum WP Kafeteria.

"Nie wiedziałam, że kiedyś to nastąpi. Może od początku, znam się z mężem ponad 10 lat, od kilku miesięcy jesteśmy małżeństwem. Średnio nam się w związku układało, seks też był średni, momentami wcale go nie było. Szukałam wrażeń i zaczęłam chodzić na lewo. Kiedy to robiłam, nie czułam, żadnych wyrzutów sumienia, imponowało mi to, że ktoś mnie adoruje i czuję się spełniona, ale z drugiej strony nie wyobrażałam sobie, żebym mogła zostawić męża. Odkąd jestem w ciąży, zaczęły mnie zżerać wyrzuty sumienia" – wyznała.

Internauci stwierdzili, że bez względu na konsekwencje Anna powinna być szczera ze swoim mężem i powiedzieć mu prawdę. Byli również zdziwieni, że tkwiąc w nieszczęśliwym związku, zdecydowała się na ślub.

"Trzeba powiedzieć właśnie prawdę i trzeba się przygotować na to, że to będzie koniec. Tego wymaga kultura i honor człowieka, a to jest dużo ważniejsze od wygodnictwa", "Po co ten ślub? Skoro nigdy nie było dobrze?", "Co z tego, że będzie dziecko, skoro to małżeństwo istnieje, bo istnieje? Już lepiej się rozstać i znaleźć faceta, z którym utworzy się fajny związek, w którym niczego nie będzie jej brakować, niż zostać w małżeństwie, w którym są nieporozumienia i ciągłe zgrzyty, które raczej dziecku będą tylko psuć nerwy" – pisali internauci.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl