Blisko ludziAnna Popek zachowuje środki ostrożności. Pokazała zdjęcie rękawiczek

Anna Popek zachowuje środki ostrożności. Pokazała zdjęcie rękawiczek

Anna Popek zachowuje środki ostrożności. Pokazała zdjęcie rękawiczek
Źródło zdjęć: © ONS
27.03.2020 12:36, aktualizacja: 27.03.2020 19:27

Koronawirus rozprzestrzenia się w błyskawicznym tempie. Polacy, bo ochronić się przed zakażeniem i ewentualnym zarażeniem innych, sięgają po maseczki i rękawiczki. Z tych ostatnich korzysta także Anna Popek, czym pochwaliła się na Instagramie.

Ze względu na szerzącą się epidemię koronawirusa, para lateksowych rękawiczek stała się niemalże nieodzownym elementem ubioru każdego Polaka. Jest to bowiem jeden z podstawowych elementów, który zaraz obok maseczki, może ochronić nas przed ewentualnym zakażeniem lub zarażeniem innych. Wie o tym Anna Popek, która pochwaliła się swoimi parami, wykazując się przy tym osobliwym poczuciem humoru.

Anna Popek chroni się przed wirusem

Na Instagramie dziennikarka udostępniła zdjęcie dwóch par rękawiczek – lateksowych i z grubszego materiału. "Najmodniejsze fasony rękawiczek w tym sezonie. Po lewej na dzień, na noc te po prawej" – napisała żartobliwie. Te pierwsze służą jej zapewne, jako zabezpieczenie podczas koniecznych wyjść, z kolei tych drugich używa najprawdopodobniej do nocnej pielęgnacji dłoni.

W opisie odniosła się też do zamieszczonej ni stąd, ni zowąd na zdjęciu cytryny: "Cytryna, ale porządnie wyparzona i wyszorowana rano i wieczorem". Dziennikarka, jak jakiś czas temu zdradziła, z okazji trwającego właśnie Wielkiego Postu, postanowiła zadbać o zdrowie i każdy dzień zaczynać od szklanki ciepłej wody z cytryną, można się więc domyślać, że właśnie była w trakcie jej przygotowywania.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta