GwiazdyAnna Wendzikowska nie utrzymuje kontaktu z rodzicami. Jej córki nie spotykają się z dziadkami

Anna Wendzikowska nie utrzymuje kontaktu z rodzicami. Jej córki nie spotykają się z dziadkami

Anna Wendzikowska
Anna Wendzikowska
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
Aleksandra Lewandowska
26.09.2021 09:44

Anna Wendzikowska rzadko porusza w mediach społecznościowych swoje prywatne sprawy. W odpowiedzi na zapytanie jednej z fanek zdradziła jednak, że od lat nie utrzymuje kontaktu z rodzicami. Nie dzieje się to bez powodu. Dziennikarka podjęła także decyzję, że jej córki nie spotykają się z dziadkami.

Jest jedną z najpopularniejszych twarzy stacji TVN, bo od lat przeprowadza wywiady dla programu "Dzień Dobry TVN" z hollywoodzkimi gwiazdami. Choć przez długi czas kontrowersje związane z Wendzikowską skupiały się na jej związkach, to nie jedyna ze spraw, która wzbudziła w jej fanach poruszenie. Okazało się, że Anna nie utrzymuje kontaktu z rodzicami, a jej córki nie poznały dziadków. Dziennikarka ma ku temu powód.

Anna Wendzikowska nie utrzymuje kontaktu z rodzicami

Anna Wendzikowska zorganizowała na swoim profilu na Instagramie Q&A (pytania i odpowiedzi - przyp.red.), podczas których jedna z obserwatorek zadała pytanie "czy rodzice pomagają pani w opiece nad dziewczynkami?". Fakt faktem, dziennikarka nigdy nie poruszała oficjalnie tego tematu, dlatego jej odpowiedź wielu fanów zszokowała.

- Nie pomagają, nie jesteśmy w kontakcie - napisała w odpowiedzi Wendzikowska.

Dziennikarka z początku nie podała powodu swojej decyzji. Przy okazji następnego pytania, fani sami wywnioskowali, co tak naprawdę się stało i dlaczego jej córki nie mają kontaktu z dziadkami. Jak się okazuje, Wendzikowska ma swego rodzaju "traumę".

Anna Wendzikowska nie utrzymuje kontaktu z rodzicami
Anna Wendzikowska nie utrzymuje kontaktu z rodzicami © Instagram | @aniawendzikowska

Córki Anny Wendzikowskiej nie poznały dziadków

Jedna z obserwatorek dziennikarki na Instagramie zapytała o jej skuteczne sposoby na naukę w szkole. I to właśnie ta odpowiedź pokazała, dlaczego Anna Wendzikowska nie chce spotykać się już więcej ze swoimi rodzicami.

- Cóż, szczerze mówiąc miałam w domu tak wyśrubowane wymagania, że nie było wyjścia. Słabo to wspominam, ponieważ musiałam uczyć się mnóstwa bezsensownych rzeczy, zamiast rozwijać się w tym, co było moje. Tylko dlatego, że oczekiwano ode mnie, że z każdego przedmiotu będę miała szóstkę. Koszmar - wyznała w odpowiedzi.

Anna Wendzikowska nie utrzymuje kontaktu z rodzicami
Anna Wendzikowska nie utrzymuje kontaktu z rodzicami © Instagram | @aniawendzikowska

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl