ycipk-1qg0qb

Anna Wendzikowska potwierdza powrót do partnera. "Nie jest tak źle z tą miłością"

Anna Wendzikowska przez kilkanaście godzin odpowiadała na pytania fanów. Wiele z nich dotyczyła jej życia uczuciowego. Dziennikarka przyznała, że nie jest sama. W ten sposób niejako potwierdziła powrót do Jana Bazyla.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Wendzikowska o swoim związku
Anna Wendzikowska o swoim związku (AKPA)
ycipk-1qg0qb

Kilka miesięcy temu gruchnęła wiadomość, że Anna Wendzikowska została porzucona z kilkutygodniowym dzieckiem. Media i internauci krytykowali ojca małej Antonii, warszawskiego biznesmena Jana Bazyla.

Dziennikarka nie odniosła się do tych rewelacji, raz jedynie opublikowała wiele mówiący cytat dotyczący związków. Pisała, że chciałaby mieć oparcie w mężczyźnie. Ta sytuacja wyraźnie się zmieniła.

Zobacz także: Triki urodowe z PRL-u. Testujemy

ycipk-1qg0qb

Fani Wendzikowskiej przez ostatni weekend mogli zadawać jej pytania na InstaStory. Jedno brzmiało, kto robi zdjęcia gwieździe, którymi potem chętnie się dzieli. "Różnie. Czasami partner, czasami tata, który jest świetnym fotografem amatorem, czasami znajomi. No i też mam statyw" – brzmiała odpowiedź.

Słowo "partner" pojawiło się potem jeszcze kilka razy. Również wtedy, gdy ktoś zapytał, kto jest dla niej największym wsparciem. Jedną z fanek interesowało również to, czy Wendzikowska czuje się szczęśliwa mimo braku szczęścia w miłości. "Nie jest tak źle z tą miłością" – zareagowała gwiazda.

Z odpowiedzi na InstaStory można też się dowiedzieć, że 37-latka dostała pewien zakaz od partnera. Chodzi o publikowanie wspólnych zdjęć. Te pojawiają się wyłącznie na prywatnym profilu dziennikarki na Facebooku, o czym niedawno informowały media.

ycipk-1qg0qb

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1qg0qb

ycipk-1qg0qb
ycipk-1qg0qb