ModaAnna Wendzikowska w Paryżu. Romantyczna i zarazem jesienna stylizacja

Anna Wendzikowska w Paryżu. Romantyczna i zarazem jesienna stylizacja

Anna Wendzikowska w Paryżu. Romantyczna i zarazem jesienna stylizacja
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Dominika Czerniszewska
10.10.2019 12:32, aktualizacja: 10.10.2019 13:31

Anna Wendzikowska każdą wolną chwilę przeznacza na podróżowanie. Taki wniosek można wysnuć obserwując jej profil na Instagrmie. Teraz dziennikarka opublikowała jesienną stylizację z paryskiej kawiarni.

Anna Wendzikowska należy do grona osób, które często wyjeżdżają. Czasem są to podróże służbowe, podczas których przeprowadza wywiady, a czasami wycieczki z rodziną. Teraz prezenterka opublikowała fotografię z Francji z klimatycznej kawiarni. Wybrała romantyczną stylizację. Nic dziwnego skoro jest w mieście zakochanych. Prezenterka postawiła na beż w różnych odcieniach, czyli modne w tym sezonie długie kozaki z hiszpańskiej sieciówki, podarte dżinsy, sweter i elegancji płaszcz. Minimalistycznie i ponadczasowo. Możemy śmiało się nią zainspirować.

Anna Wendzikowska - stylizacja

Jednak to nie buty przykuły uwagę internautów, a podarte spodnie. "Też noszę podarte portki mimo swoich 70 lat... Syn mnie sztorcuje czy nie mogę założyć innych... niepodartych" - napisał jej fan. "Uwielbiam podarte spodnie. Zanim była na nie moda, to nigdzie się ich nie dało kupić i trzeba było wycierać i robić dziury samemu..." - odpowiedziała na jego komentarz Wendzikowska.

"W takim ładnym miejscu i w takich podartych spodniach?" - zapytał kolejny użytkownik. "Jakbym tatę mojego słyszała. Chociaż w sumie on już się chyba poddał" - napisała prezenterka.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta