GwiazdyAntoni Królikowski próbuje ocieplić swój wizerunek. Na planie zdjęciowym podobno nie ma łatwo

Antoni Królikowski próbuje ocieplić swój wizerunek. Na planie zdjęciowym podobno nie ma łatwo

Antoni Królikowski jest w "słabej formie psychicznej"?
Antoni Królikowski jest w "słabej formie psychicznej"?
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
01.03.2022 08:59, aktualizacja: 01.03.2022 10:36

Zdaniem informatora z planu zdjęciowego produkcji, w której Królikowski wystąpi już niedługo, aktor jest w "słabej formie psychicznej". Wszystko przez wyciek informacji na temat jego domniemanego romansu z sąsiadką i zdrady ciężarnej żony, Joanny Opozdy, która samotnie witała na świecie ich synka.

Temat związany z domniemanym romansem Antoniego Królikowskiego nie ulega "wyciszeniu" przez ostatnie dni. Aktor nawiązał podobno bliską znajomość ze swoją zaręczoną sąsiadką, porzucając tym samym ciężarną żonę, która samotnie witała na świecie ich wspólnego synka, Vincenta. Teraz Królikowski próbuje ocieplić swój wizerunek. Informatorzy donoszą, że to aktorka była "zaborcza", a on jest w "słabej formie psychicznej".

Antoni Królikowski zdradził żonę?

- Od dłuższego czasu trwały spory. Aśka była wobec Antka zaborcza. Ale mimo wszystko mówił, że kocha Aśkę i liczył, że Vincent zmieni wszystko na lepsze - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem" jedna z osób z otoczenia Antoniego Królikowskiego, stając tym samym w obronie aktora.

Joanna Opozda swoją trudną ciążę, jak i moment samego porodu, spędziła prawdopodobnie sama. Nie miała wsparcia ze strony męża, co sprawiło, że obecnie jest bardzo podłamana. Znajomi próbują ją pocieszać, jak tylko mogą.

- Asia ma mocny system wsparcia, przyjaciele i znajomi są bardzo mocno za nią i są kompletnie oburzeni postępowaniem Antka. Wszyscy, którzy są blisko pary, od dawna wiedzieli, że nie dzieje się tam najlepiej, ale dosłownie nikt nie mógł się spodziewać tego, co Antek zrobił - ujawnili przyjaciele aktorki w rozmowie z Pomponikiem.

Aktor jest w "słabej formie psychicznej"?

Doniesienia o rzekomym romansie i zdradzie Królikowskiego sprawiły, że na jego profilu na Instagramie od kilku dni pojawiają się wyjątkowo nieprzyjemne komentarze. Obserwatorzy aktora nie mają zamiaru mu w jakikolwiek sposób "współczuć" tej sytuacji.

- Antek jest w słabej formie psychicznej, martwi się swoimi kłopotami prywatnymi, a także hejtem, który go dotyka. Trudno w takiej sytuacji skoncentrować się i bez problemu wejść w rolę - na dodatek komediową. Producenci zastanawiają się, czy w tej sytuacji nie przesunąć zdjęć do "Porad na zdrady 2". Komfort i dyspozycja aktorów są dla nich ważne - zdradziła osoba z planu produkcji w rozmowie z Plotkiem.

Dodatkowo, pracownicy i koledzy z branży nie poprzestają na żartach, że "Antek jest prawdziwym ekspertem od porad na zdrady".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta