Blisko ludziArmie Hammer oskarżony o gwałt. Historia jego rodziny jest mroczna

Armie Hammer oskarżony o gwałt. Historia jego rodziny jest mroczna

Amerykański aktor Armie Hammer
Amerykański aktor Armie Hammer
Źródło zdjęć: © Getty Images
07.04.2021 14:43

Amerykański aktor Armie Hammer został oskarżony o gwałt na młodej kobiecie w Los Angeles. Poskutkowało to zerwaniem z nim współpracy przy dwóch hollywoodzkich produkcjach. Teraz okazuje się, że historia całej rodziny Hammerów jest mroczna i skrywa skandale obejmujące rozpustę, perwersje seksualne, nadużywanie narkotyków, korupcję i śmiertelną przemoc.

Armie Hammer wystąpił między innymi w takich filmach jak "Kryptonim U.N.C.L.E.", "Jeździec znikąd". Za rolę w filmie "Tamte dni, tamte noce" w 2018 roku nominowany był do Złotego Globu. W 2020 roku po dziesięciu latach małżeństwa z Chambers para rozstała się.

Armie Hammer – oskarżenia o gwałt

W marcu 2021 roku aktor został oskarżony o gwałt, którego miał dokonać przed czterema laty na młodej kobiecie w Los Angeles. Prawnik aktora określił zarzuty jako "skandaliczne", zapewnił o niewinności swojego klienta. Policja wszczęła jednak dochodzenie. Kobieta mówiła dziennikarzom, że była gwałcona przez gwiazdora przez cztery godziny. Hammer miał wielokrotnie uderzać jej głową o ścianę.

Po tym jak sprawa wypłynęła, kolejne kobiety zaczęła oskarżać 34-letniego aktora o przemoc. Informowały również, że ma chore fantazje seksualne, które dotyczą sadomasochizmu, a nawet kanibalizmu. Te oskarżenia sprawiły, że aktor pożegnał się z kilkoma produkcjami.

Rodzina Hammerów

Jak podaje serwis "Daily Mail", cała rodzina Hammerów skrywa przerażające historie, skandale związane z przemocą, korupcją, narkotykami. Pradziadek aktora miał być sowieckim szpiegiem i organizować orgie z bronią. Ojciec Hammera miał z kolei trzymać w domu wysoki "seks tron".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta