Trwa ładowanie...

Ashley Graham w ciąży na plaży. Jak zwykle zachwyca swobodą

Ashley Graham w sierpniu ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Od tego czasu chętnie prezentuje ciążowe krągłości. Modelka, która jest wyznawczynią a wręcz liderką ruchu body positive, nie czuje potrzeby, by na plaży chować brzuszek pod ubraniami.
Share
Ashley Graham na imprezie oskarowej
Ashley Graham na imprezie oskarowejŹródło: Getty Images
dnm22sl

Ashley Graham w ciąży na plaży

Królowa luzu wypoczywa z mężem na małych stacjonarnych wakacjach w Nowym Jorku. Modelka pozowała do zdjęć w bikini siedząc po turecku. Jej mąż czułym gestem głaskał ją po brzuchu. Na drugim zdjęciu modelka sama gładzi ciążowe krągłości.

Ashley Graham zasłynęła jako modelka plus size i promotorka body positive. Od lat przekonuje kobiety na całym świecie, że każde ciało, nawet to większe i niedoskonałe, jest piękne. W sierpniu, w dziewiątą rocznicę swojego ślubu, modelka ogłosiła, że podziewa się pierwszego dziecka.

Na jej profilu na Instagramie można znaleźć teraz zdjęcia dokumenujące, jak zmienia się jej ciało. Modelka nie ukrywa, że przybyło jej kilogramów, a na skórze pojawiły się rozstępy.

Ashley Graham stara się dbać o formę, ale nie ukrywa, że zdarzają się dni, kiedy to odpoczynek odpoczynek jest dla niej najważniejszy.

dnm22sl

Zobacz także: Joanna Krupa spodziewa się dziecka. Miała wybrać imiona

Zobacz także: Ona vs On. Nowy wymiar zakupów

dnm22sl

Podziel się opinią

Share
dnm22sl
dnm22sl