Trwa ładowanie...
drhd0y5

Badania raka piersi. Podczas akcji promującej profilaktykę nowotworową usłyszała wyrok

Październik jest miesiącem raka piersi, z tego powodu wiele gwiazd włączyło się w akcje promocyjne, które miały na celu zwrócenie uwagi na profilaktykę piersi. Jedną z takich osób była Ali Meyer. Dziennikarka, która na wizji poddała się badaniu. Jej wyniki były szokujące.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dziennikarka poddała się mammografii na wizji
Dziennikarka poddała się mammografii na wizji (Youtube.com)
drhd0y5

Alie Meyer ma 41 lat i zawsze cieszyła się dobry zdrowiem. Jako dziennikarka zaangażowała się w akcję promującą profilaktykę raka piersi. Kobieta zdecydowała się poddać badaniu mammografem na wizji. Chciała w ten sposób dać przykład wszystkim kobietom. Pojawiła się w klinice ze sprzętem nagrywającym, zrelaksowana i z poczuciem misji. Jej humor zmienił się o 180 stopni, gdy usłyszała diagnozę. Wykryto u niej nowotwór złośliwy.

Po otrzymaniu wyników kobieta była w szoku. Wpadła w histerię. Dopiero po chwili zdołała powiedzieć kilka słów do swoich widzów, którzy całe wydarzenie oglądali na żywo. – Dobrze, myślałam, że to będzie rutynowe badanie mammografem, ale niestety. Wyszło inaczej,.Byłam pewna, że będziemy mieli super materiał, ale tego się nie spodziewałam. Mam raka piersi i milion pytań bez odpowiedzi – powiedziała.

drhd0y5

Profilaktyka piersi

Dziennikarka pomimo chwilowej paniki, nie załamała się. Od razu zapisała się na dodatkowe badania, które nadal dokumentowała. Zdecydowała się na operację, która niosła duże ryzyko, ale pozwalała jej zachować zainfekowaną pierś. Cała operacja również była nagrywana. 41-latka chciała tym pokazać, że dzisiejsza medycyna daje wiele możliwości. Najważniejsze jest tylko znaleźć w sobie odwagę i pójść na badania.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Jak powstają kosmetyki?

drhd0y5

Podziel się opinią

Share

drhd0y5

drhd0y5