Trwa ładowanie...

Październik miesiącem profilaktyki raka piersi. Marta Żmuda-Trzebiatowska zachęca do badań

Marta Żmuda-Trzebiatowska zachęca na swoim koncie na Instagramie do wykonywania badań profilaktycznych. "Jestem córką, żoną i mamą, stąd wiem, że nie mogę myśleć tylko o sobie, że jestem ważna dla wielu innych osób" – pisze.

Share
Październik miesiącem profilaktyki raka piersi. Marta Żmuda-Trzebiatowska zachęca do badań
Źródło: ONS.pl
d3q20jp

Październik to miesiąc walki z rakiem piersi. Organizowane wówczas akcje mają zwrócić uwagę na konieczność wykonywania regularnych badań profilaktycznych i rolę zdrowego stylu życia w zapobieganiu nowotworom. Do tego samego zachęcają również liczne gwiazdy.

Marta Żmuda-Trzebiatowska zachęca do badań

Ostatnio Marta Żmuda-Trzebiatowska udostępniła na swoim koncie na Instagramie zdjęcie, w którego opisie podkreśla, jak ważna jest profilaktyka.

d3q20jp

"Drodzy, większość z was, tych, którzy tu zaglądają, to kobiety. Kobiety mądre, piękne i wyjątkowe. Kobiety, które mają świadomość tego, jak ważne jest dbanie o swoje zdrowie i zdrowie najbliższych. Dlatego i ja chętnie przyłączam się do akcji 'Zadbaj o siebie'. Modna, piękna i zdrowa. Jestem córką, żoną i mamą, stąd wiem, że nie mogę myśleć tylko o sobie, że jestem ważna dla wielu innych osób. Celem akcji jest podkreślenie istoty profilaktyki i badań piersi. Zysk ze sprzedaży bluzki, dokładnie takiej, jaką mam na sobie, przekazany zostanie dla Amazonek" – czytamy.

Październik miesiącem profilaktyki raka piersi

O raku piersi w październiku mówiły również inne gwiazdy. Ewa Drzyzga stworzyła akcję #badampiersi, do której zaprosiła kobiety ze świata show-biznesu. Dołączyły do niej m.in. Grażyna, Torbicka, Magda Gessler, Monika Olejnik, Agata Młynarska, Joanna Krupa i Kinga Rusin.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Mamy mają moc - Agnieszka Rausz

d3q20jp

Podziel się opinią

Share
d3q20jp
d3q20jp