GwiazdyBarbara Kurdej-Szatan na siłowni pod chmurką

Barbara Kurdej-Szatan na siłowni pod chmurką

Barbara Kurdej-Szatan na siłowni pod chmurką
Źródło zdjęć: © Facebook.com

07.09.2016 11:00, aktual.: 08.09.2016 17:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zawsze uśmiechnięta, wygląda promiennie i zdrowo. Jaka jest tajemnica takiego wyglądu? Barbara Kurdej-Szatan stara się codziennie znaleźć czas na aktywność fizyczną. Nie przeszkadza jej nawet zła pogoda. Ostatnio pochwaliła się zdjęciami z treningu na siłowni pod chmurką.

Wydaje się, że Barbara Kurdej-Szatan cały czas ma dobry humor i rozpiera ją energia. Nie inaczej było i tym razem.
"Nam deszcz niestraszny!!!" - taki wpis umieściła aktorka na Facebooku i Instagramie. Wraz z mężem ćwiczą na świeżym powietrzu.
Kurdej-Szatan niewątpliwie jest fanką zdrowego stylu życia. Ćwiczy nie tylko na siłowni - lubi biegać, bo jak często podkreśla, trening dodaje jej energii i chęci do życia. Ruch sprawia, że lepiej czuje się w swoim ciele. I chociaż nie jest zbyt systematyczna, stara się wygospodarować chociaż pół godziny dziennie na taką aktywność. Często bierze także udział w biegach charytatywnych, wspomagając różne fundacje.
- O maratonie jeszcze nie myślę, ale na udział w długim biegu, np. na 10 km, z pewnością się zdecyduję. Na pewno wtedy, kiedy będę miała trochę więcej czasu na treningi - wyznała w jednym z wywiadów. Ostatnio zmierzyła się z nie lada wyzwaniem i wzięła udział w ekstremalnym biegu Runmageddon. Gęste zarośla, las, piaszczysta plaża oraz mnóstwo wymagających przeszkód - tak wyglądała wymagająca trasa.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (30)
Zobacz także