Trwa ładowanie...

Barbara Kurdej-Szatan pokazała wózek. Jego cena jest bardzo przystępna

Basia Kurdej-Szatan jest niezwykle szczęśliwa. Kilka miesięcy temu spełniło się jej marzenie o powiększeniu rodziny. Ostatnio celebrytka pokazała, jaki wózek wybrała dla Henia. Przebiła inne gwiazdy?

Share
Barbara Kurdej-Szatan pokazała wózek
Barbara Kurdej-Szatan pokazała wózekŹródło: East News
d2i8rvm

Barbara Kurdej-Szatan kilka miesięcy temu po raz drugi została mamą. Aktorka nigdy nie ukrywała, że marzy o rodzeństwie dla swojej starszej córki, ale plany odsuwały się w czasie. Gwiazda niechętnie odpowiadała na pytania dotyczące tej sfery. Podkreślała tylko, że to jej wielkie marzenie.

Basia Kurdej-Szatan chwali się wózkiem dla syna

Mały Henio jest oczkiem w głowie rodziców. Basia Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał chętnie publikują też zdjęcia synka w mediach społecznościowych. Ostatnio celebrytka pochwaliła się fotką ze spaceru i klasycznym wózkiem.

Nie jest tajemnicą, że osoby popularne uwielbiają ekskluzywne wózki. Jedną z rekordzistek jest Natalia Siwiec, która publikowała fotki małej Mii w wózku za kilkanaście tysięcy złotych. Podobnie Anna Mucha, która nigdy nie stroniła od luksusowych dodatków.

d2i8rvm

Okazuje się, że Basia Kurdej-Szatan wybrała trochę inną drogę i nie zaszalała, jeśli chodzi o cenę wózka.

- Rundka po mieście. Lubię spacery i w lesie, i w parkach, i w mieście też - napisała w nowym poście i pokazała zdjęcie karmelowego wózka.

Jego cena nie zwala z nóg i jest bardzo przystępna. Na stronie producenta możemy sprawdzić, że kosztuje zaledwie ok. 1600 zł. Porównując do wózków innych celebrytów, można powiedzieć, że jest to dość ekonomiczny wybór.

"Kto pyta". Aleksandra Kisio pod obstrzałem pytań tajemniczego gościa. "To jaki kolor bielizny lubisz?"

d2i8rvm

Podziel się opinią

Share
d2i8rvm
d2i8rvm
Strona Główna WP