GwiazdyBarbara Kurdej-Szatan pokazuje brzuch w reklamie Play. Aktorka niedługo urodzi

Barbara Kurdej-Szatan pokazuje brzuch w reklamie Play. Aktorka niedługo urodzi

Barbara Kurdej-Szatan chwali się ciążowym brzuszkiem
Barbara Kurdej-Szatan chwali się ciążowym brzuszkiem
Źródło zdjęć: © ONS
Klaudia Stabach
28.08.2020 13:44

Barbara Kurdej-Szatan nie zwalnia tempa pracy pomimo zaawansowanej ciąży. Gwiazda właśnie pokazała fragment nagrania nowej reklamy sieci komórkowej, której jest twarzą.

Barbara Kurdej-Szatan niewątpliwie należy do grona gwiazd, które nie lubią próżnować. Aktorka niedługo urodzi swoje drugie dziecko, ale mimo tego cały czas jest aktywna zawodowo oraz chętnie pokazuje się w mediach społecznościowych.

Pandemia zdecydowanie ograniczyła wielu gwiazdom liczbę projektów, jednak w przypadku Kurdej-Szatan są tematy, które niezmienne od lat goszczą w jej grafiku. Mowa o nagraniach reklam sieci Play.

Aktorka pojawia się w nich niezmiennie od kilku lat i tak naprawdę to właśnie dzięki kontraktowi z siecią komórkową zaczęła budować swoją karierę.

Niedawno pojawiła się plotki sugerujące, że firma rozważa zakończenie współpracy z Barbarą Kurdej-Szatan. Jednak jej najnowszy post na Instagramie wskazuje, że jest wręcz przeciwnie. Aktorka opublikowała krótki filmik nagrany na planie reklamy, gdzie widać ją w zaawansowanej ciąży.

Źródło artykułu:WP Kobieta