Trwa ładowanie...

Barbara Sienkiewicz urodziła bliźniaki w wieku 60 lat. Co się z nią dzieje?

Kilka lat temu o Barbarze Sienkiewicz zrobiło się głośno ze względu na jej ciążę, w którą zaszła w wieku 60 lat. Aktorka urodziła bliźniaki i została okrzyknięta "najstarszą matką w Polsce".

Co słychać u Barbary Sienkiewicz?Co słychać u Barbary Sienkiewicz?Źródło: East News
d34x6cs
d34x6cs

Kiedy media obiegł informacja, że Barbara Sienkiewicz spodziewa się dzieci, cała Polska żyła jej problemami. Okazało się, że aktorka ma problemy finansowe, walczyła o zasiłki, które nie mogły łączyć się z pobieraną przez nią emeryturą. Dzisiaj bliźniaki mają już 7 lat. Co dzieje się u Sienkiewicz?

"Najstarsza matka w Polsce" - co u niej?

Dziś aktorka z "M jak miłość" usunęła się w cień. Zniknęła z mediów, nie chce rozmawiać o swoim życiu prywatnym i o dzieciach. Ania i Piotr mają już 7 lat, a Barbara Sienkiewicz chroni ich prywatność za wszelką cenę. Jak donosi "Super Express", bliźniaki są zdrowe i pełne energii. Razem z mamą mieszkają w Warszawie.

Według doniesień tabloidu aktorka codziennie martwi się o przyszłość swoich dzieci. Martwi się tym, że Ania i Piotr będą wyśmiewani przez rówieśników ze względu na wiek swojej mamy.

Historia Barbary Sienkiewicz

Barbara Sienkiewicz grała epizodyczne role w najpopularniejszych polskich serialach. Występowała m.in. w "M jak miłość" i "Ranczo". Jednak jej głównym źródłem utrzymania była niska emerytura w wysokości 1250 zł. Gorącą dyskusję w mediach wywołał też temat ojca dzieci.

d34x6cs

Tygodnik "Na żywo" donosił wówczas, że Barbara Sienkiewicz poddała się zabiegowi in vitro. Aktorka zaprzeczyła tym doniesieniom i zapewniała, że w ciążę zaszła metodą naturalną. Swego czasu Sienkiewicz udzielała licznych wywiadów, w których mówiła o wadach i zaletach późnego macierzyństwa.

- Ojciec dziecka nie ma ani żadnych praw, ani obowiązków w stosunku do dzieci - powiedziała w TVN.

Barbara Sienkiewicz wyznała również, że kiedy zaszła w ciążę, zmierzyła się z ogromnym hejtem. Barbara Sienkiewicz mogła liczyć na wsparcie prezesa Związku Artystów Scen Polskich Olgierda Łukaszewicza. To on wystosował apel do ówczesnej premier Ewy Kopacz o wsparcie finansowe dla aktorki.

d34x6cs

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Jacek Kurski odbiera Joannę Kurską ze szpitala

d34x6cs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34x6cs