ycipk-10h1e9

Beata Kawka grała w serialu "Samo życie". Nie zrezygnowała ze swojego znaku rozpoznawczego

Beata Kawka była swego czasu jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Podwójna rola sióstr-bliźniaczek Donaty i Tamary Leszczyńskich w serialu "Samo życie" przyniosła jej popularność. Jak dziś wygląda?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Kawka w 2007 roku
Beata Kawka w 2007 roku (ONS.pl)
ycipk-10h1e9

52-letnia Beata Kawka jest aktorką filmową i teatralną z niemałym doświadczeniem. Wiele osób wciąż kojarzy ją jednak z rolą w serialu "Samo życie", w którym grała do 2010 roku. Do dziś sporadycznie pojawia się na małym ekranie.

Beata Kawka – jak dziś wygląda?

Ostatnio o Kawce było głośno w maju 2018 roku, kiedy wymówiono jej umowę w Teatrze Miejskim w Lesznie. Aktorka od 2016 roku pełniła funkcję kierownika artystycznego. Nieoficjalnie powodem zwolnienia miało być "działania na szkodę teatru". Kawka pozwała ówczesnego dyrektora teatru Błażeja Baraniaka, domagając się odszkodowania finansowego za poniesione straty. Nie wiadomo jednak, jak zakończyła się ta sprawa.

ycipk-10h1e9

Dziś Beata Kawka gra w warszawskim Teatrze Dramatycznym. Na najnowszych zdjęciach widać, że aktorka nie zrezygnowała ze swojego znaku rozpoznawczego – ognistorudych włosów. Wygląda na to, że nie stroni od zabiegów medycyny estetycznej. Choć sama nigdy nie odniosła się do plotek o stosowaniu botoksu, niewykluczone, że regularnie korzysta z usług kosmetologów i chirurgów plastycznych.

Beata Kawka we wrześniu 2019 roku East News
Podziel się
ycipk-10h1e9

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: "Ludzie przestali mnie rozpoznawać". Anna Powierza o kompleksach po przytyciu 30 kg

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-10h1e9

ycipk-10h1e9
ycipk-10h1e9