Blisko ludziBeata Kozidrak: Wybrałam wolność i nie żałuję

Beata Kozidrak: Wybrałam wolność i nie żałuję

Beata Kozidrak o byłym mężu i swojej książce
Beata Kozidrak o byłym mężu i swojej książce
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Anna Podlaska
18.08.2020 09:27

Beata Kozidrak pisze książkę. Artystka zdradziła, że chce pokazać swoje spojrzenie na wiele spraw i tym samym zaskoczyć fanów. W projekcie nie zabraknie wątków związanych z jej rozstaniem z Andrzejem Pietrasem.

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras zdecydowali się na rozwód po 36 latach małżeństwa. Para, która dotychczas uchodziła za wzór, na tle innych show-biznesowych związków, postanowiła, że zacznie żyć oddzielnie, każde na własny rachunek. Powodem perturbacji w relacji Beaty Kozidrak z byłym mężem miały być kłamstwa i tym samym nadszarpnięte zaufanie.

Beata Kozidrak o swojej książce

W rozmowie z Gazetą Wyborczą piosenkarka zdradziła, że czas pandemii zmobilizował ją do pracy nad własną książką. – Pomysł miałam już od lat i myślę, że to będzie bardzo ciekawe, moje osobiste spojrzenie na wiele spraw. Kolejny raz was zaskoczę – powiedziała w wywiadzie wokalistka. Jak dodała, jej życie zmieniło się, jak zaczęła działać na własny rachunek. Zaczęła decydować o swoim artystycznym życiu i wybierać projekty, które ją interesują. Nadmieniła, że mąż często ją ograniczał.

– Nie byłam nigdy zamknięta w złotej klatce, ale mój były mąż o wielu rzeczach decydował, albo mówił, że czegoś nie wypada mi zrobić. Dlatego wybrałam wolność i nie żałuję – wyznała Beata Kozidrak.

Wokalistka Bajmu powiedziała również, że teraz jest bardziej otwarta, ma większy dystans do siebie, potrafi się śmiać i pokazywać to na zewnątrz. Patrzy też z nadzieją w przyszłość. – Mam nadzieję, że to dopiero początek, bo ciekawych propozycji mam bardzo dużo – podsumowała.

Źródło artykułu:WP Kobieta