Blisko ludziBloger Waldemar Krysiak w programie Jakimowicza i Ogórek podważa tożsamość płciową Margot. Prowadzący nie reagują

Bloger Waldemar Krysiak w programie Jakimowicza i Ogórek podważa tożsamość płciową Margot. Prowadzący nie reagują

Waldemar Krysiak w programie Jakimowicza i Ogórek podważa tożsamość płciową Margot
Waldemar Krysiak w programie Jakimowicza i Ogórek podważa tożsamość płciową Margot

14.08.2020 11:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Nie ma żadnego Margot, jest anarchokomunista, który ogłosił się lesbijką" - powiedział w TVP Info bloger Waldemar Krysiak, prowadzący kanał "Gej przeciwko światu". W programie Magdaleny Ogórek i Jarosława Jakimowicza mężczyzna podważył tożsamość płciową niebinarnej Margot.

Margot z kolektywu "Stop Bzdurom" jest osobą niebinarna - przedstawia się jako Małgorzata, choć pod względem formalno-prawnym określona jest jako Michał. Niebinarność to określenie tożsamości płciowych, które nie są wyłącznie męskie lub kobiece. Fakt ten skomentował w TVP Info bloger Waldemar Krysiak. Na Twitterze zawrzało.

Bloger Waldemar Krysiak w programie Jakimowicza i Ogórek o tożsamości płciowej Margot

Margot została aresztowana 8 sierpnia 2020 pod zarzutem "czynu chuligańskiego, polegającego na udziale w zbiegowisku, brutalnym zaatakowaniu działacza fundacji pro life oraz niszczeniu mienia należącego do fundacji". Wydarzenie, o którym mowa miało miejsce w czerwcu. Przez 2 miesiące aktywistka ma przebywać w męskim areszcie. Fakt ten skomentował w programie Magdaleny Ogórek i Jarosława Jakimowicza bloger prowadzący kanał "Gej przeciwko światu".

Krysiak przedstawił swój punkt widzenia na wydarzenie, które miały miejsce w stolicy po zatrzymaniu Margot. "To, co działo się w Warszawie, było zorganizowane przez anarchokomunistyczny kolektyw. Absurd polega na tym, że głównymi inicjatorami jest heteroseksualna para, "Margot" Michał Sz. jest mężczyzną, który żyje w związku z kilkoma kobietami" – stwierdził bloger, odnosząc się do tożsamości płciowej aresztowanej osoby.

Jego słowa rozbawiły prowadzących, Magdalenę Ogórek i Jarosława Jakimowicza. "To jest kosmos, naprawdę kosmos" – oceniła słowa blogera Ogórek. "Grubszy cwaniak ci powiem, z kilkoma kobietami" – dodał Jakimowicz.

"Mężczyzna ogłosił się lesbijką i jest teraz aktywistą LGBT. Żyjemy w szalonych czasach, nie ma żadnego "Margot", jest Michał Sz., anarchokomunista, który wykorzystuje nalepkę LGBT, by promować anarchokomunizm" – powiedział w TVP info prowadzący kanał "Gej przeciwko światu".

Na Twitterze pod fragmentem nagrania programu TVP Info zawrzało. "Ale kabaret tam macie", "Ten program jest żenujący", "Jesteście już nie tylko żenujący, jesteście też już obrzydliwi" - komentują poruszone osoby.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (850)