ModaBluzy dla zakochanych — najlepsze komplety w dobrej cenie

Bluzy dla zakochanych — najlepsze komplety w dobrej cenie

Bluzy dla zakochanych — najlepsze komplety w dobrej cenie
Źródło zdjęć: © unsplash.com | Brooke Cangle
05.02.2018 10:21, aktualizacja: 05.02.2018 11:35

Bluzy z zabawnymi napisami znamy już wszyscy, ale zestawy dla zakochanych lub małżeństw są na rynku nowością. Według nas to niedroga i ciekawa opcja, która pomaga się do siebie zbliżyć. Wspólny weekend albo walentynki to dobry moment na to, żeby włożyć bluzy z nadrukiem czegoś, co obydwoje lubicie albo co niezmiennie was rozśmiesza.

Dla niej i dla niego – najfajniejsze bluzy na walentynki

Ten sam ubiór czasem może sprawiać wrażenie kiczowatego, ale ma swój dyskretny urok. Jeśli ty kochasz burgery, a twój ukochany frytki, a do tego obydwoje o tym wiecie, bluza z partnerskim nadrukiem wyrazi, jak jesteście sobie bliscy. Takie bluzy zadowolą nie tylko pary, które są razem bardzo długo. Nawet jeśli wasz związek dopiero się zaczyna, partnerskie bluzy mogą przypominać wam wasze pierwsze spotkanie, upamiętniać pierwsze wspólne wspomnienie lub być propozycją nowej tradycji.

W latach młodości naszych mam popularne było czasem szycie koszuli dla niej i dla niego z tego samego materiału. Wynikało to niestety z braku odzieży w sklepach, przy równoczesnej dostępności materiałów na metry. Teraz podobne bluzy możecie zamówić na walentynki i wspólnie spędzić w nich czas.

Obraz
© unsplash.com | Brooke Cangle

Partnerskie bluzy – pomysł na walentynkowy prezent

Takie bluzy dobrze upamiętnią kolejną wspólną rocznicę, a do tego nie są drogie. Za komplet bawełnianych bluz dla par, zapłacimy około 100 do 150 zł. Najpopularniejsze wzory przedstawiają pasujące do siebie obrazki, jak na przykład Homera Simpsona i jego ulubionego pączka z lukrową polewą, zabawnego banana z erotycznym podtekstem lub uniwersalne komplety bluz z napisem Mr. i Mrs., królowa i król albo piękna i bestia.

Obraz
© unsplash.com | Brooke Cangle

Zabawne bluzy dla par – nie tylko po domu

Najbardziej odważne bluzy dla par włożymy tylko po domu, ale wiele uniwersalnych modeli pasuje do popularnych ramonesek lub zwykłych, codziennych ubrań jak jeansy.

Obraz
© unsplash.com | Havier