GwiazdyBobby Brown o swoim związku z Whitney Houston. "Nie było przemocy"

Bobby Brown o swoim związku z Whitney Houston. "Nie było przemocy"

Bobby Brown o swoim związku z Whitney Houston. "Nie było przemocy"
Źródło zdjęć: © East News
Karolina Błaszkiewicz
28.07.2018 12:11, aktualizacja: 28.07.2018 13:16

Whitney Houston zmarła w 2012 r. Niedługo później świat obiegła informacja o śmierci jej córki. Były mąż gwiazdy Bobby Brown próbuje teraz o sobie przypomnieć. W czasie promocji swojego filmu musiał jednak odpowiedzieć na niewygodne pytanie.

Bobby Brown nigdy nie miał najlepszej prasy. Za młodu szczycił się opinią "złego chłopaka". To spodobało się w nim Whitney Houston. Szybko zostali parą i jak opowiadali ich bliscy, łączyła ich niezwykła miłość. Nie mówili za to o nałogach, które nawzajem od siebie przejęli – ona zaczęła pić, on narkotyzować. Do nałogu dochodziła przemoc.

Dzisiaj Brown chce ocieplić swój dawny wizerunek. Po rozwodzie z Whitney, związał się ze swoją menadżerką Alicią Etheridge. Urodziła mu dwoje dzieci. Teraz on promuje nowym program ze swoim udziałem, w którym opowiada, kim jest naprawdę i jak bardzo się zmienił. Nie wszyscy wierzą w jego przemianę - dziennikarze zapytali go o incydenty z przeszłości. Whitney Houston zgłaszała je na policję.

Bobby Brown dziś

Obraz
© East News

Były mąż artystki nabrał wody w usta. – Ludzie nie rozumieją, że historie na mój temat są nieprawdziwe, są fałszywe – próbował wyjaśnić na konferencji prasowej. – Teraz prostujemy wszystko, w co prasa latami wierzyła – dodał. Bobby Brown stanowczo zaprzeczył, jakoby podnosił rękę na żonę, a nagrania policyjne zostały sfabrykowane. – Przeżyliśmy swoje z Whitney i tyle. Co było, to było – skwitował sprawę i wyszedł. Do dziś wiele osób mówi, że gdyby nie Bobby Brown, artystka by żyła.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl