Trwa ładowanie...
d3f040o

Bohaterowie są wśród nas. Wystarczy spojrzeć w ich zmęczone oczy i podziękować

Szacunek należy się dziś każdej osobie, która by pełnić obowiązki, opuszcza bezpieczny dom. Sprzedawcy, strażakowi, pracownikowi MPO. Jednak pracownikom służby zdrowia, kładącym na szali własne życie i zdrowie, chcemy podziękować w wyjątkowy sposób.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Akcja WP Pilot #dziekujebohaterom – zachęcamy do nagrania filmu
Akcja WP Pilot #dziekujebohaterom – zachęcamy do nagrania filmu (East News)
d3f040o

Pomagamy każdego dnia: szyjąc maseczki, dowożąc ciepłe posiłki, użyczając mieszkań. Na balkonach coraz częściej rozlegają się brawa dla utrudzonych pracowników służby zdrowia. Wpłacamy datki na szpitale, wspieramy dobrym słowem. Każdy pomysł ma ogromny potencjał i jest odczytywany przez personel szpitala jako dowód uznania.

Chcielibyśmy stworzyć jednak taką akcję, by słowa wdzięczności, płynące z serc ludzi pełnych strachu i obaw przed koronawirusem, z ust ludzi zarażonych, wyleczonych, ale i wdzięcznych za walkę o życie najbliższych im osób, połączyły się w jeden silny przekaz #dziekujebohaterom.

To właśnie tym herosom, zwykłym niezwykłym, którzy bohaterami wprawdzie nie stali się z dnia na dzień (bo bez błysku fleszy i świateł kamer byli nimi od zawsze, tyle tylko, że tego nie dostrzegaliśmy), chcemy poświęcić akcję WP Pilot i Wirtualnej Polski – #dziekujebohaterom. Wsparcie ich sprzętem to jedno, jednak wsparcie wyrażone solidarnością z nimi i podziękowaniami – to równie ważny aspekt.

d3f040o

"Życzę sobie i wam otwartych umysłów i odwagi do wprowadzania zmian i nowości. Żebyśmy przestali mówić 'tak robiliśmy od zawsze i tak jest dobrze', a zaczęli zauważać, że to 'zawsze' się zmienia. Żebyśmy mieli w sobie nieskończone pokłady profesjonalizmu. Życzę wam i sobie, żebyśmy przetrwali ten trudny czas i wyszli z tego obronną ręką" – napisała z okazji Światowego Dnia Pracownika Ochrony Zdrowia pielęgniarka Weronika Nawara.

My również możemy pokazać, że jesteśmy z całym personelem służb medycznych. Krótkie, kilkusekundowe nagrania z podziękowaniami i życzeniami dla naszych bohaterów możecie przesyłać pod adres e-mail: dziekujebohaterom@wp.pl. Oklaski, gesty, zwykłe słowo "dziękuję" lub linki do filmów umieszczonych w serwisie YouTube albo na Facebooku. Te umieszczone na FB oznaczcie hashtagiem #dziekujebohaterom. Wszystkie filmy zostaną wyemitowane na specjalnie uruchomionym kanale w WP Pilot.

  WP.PL
(WP.PL)
d3f040o

Podziel się opinią

Share
d3f040o
d3f040o