GwiazdyBorys Szyc kończy 41 lat. Justyna Nagłowska złożyła mu piękne życzenia

Borys Szyc kończy 41 lat. Justyna Nagłowska złożyła mu piękne życzenia

Borys Szyc kończy 41 lat. Justyna Nagłowska złożyła mu piękne życzenia
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Karolina Błaszkiewicz
04.09.2019 13:48, aktualizacja: 04.09.2019 15:07

Borys Szyc wiele przeszedł, również na oczach całej Polski. Dziś, w dniu swoich urodzin, cieszy się, że ma problemy za sobą. Teraz życzenia złożyła mu jego narzeczona Justyna Nagłowska.

Borys Szyc i Justyna Nagłowska

#

"Dziś mój najkochańszy człowiek świata ma urodziny. Z tej okazji, Borysku, chciałabym ci podziękować, za twoją miłość i nieustające wsparcie każdego dnia. Za twoją upartość w dążeniu do celu, która bardzo mnie inspiruje i napędza do działania" – tak do Borysa Szyca zwraca się jego narzeczona, Justyna Nagłowska.

Osobiste życzenia Nagłowska opublikowała na Instagramie. Wyznała, że aktor nauczył ją "marzyć szeroko". Najbardziej cieszy ją, że te marzenia realizują w duecie. "Zawsze bądź zdrowy, o nic więcej nie będę prosić. Kocham cię całym sercem, które bije mi szybciej na myśl o kolejnych latach, które spędzimy razem" – dodała narzeczona Borysa Szyca, życząc mu też ról "szytych na jego miarę". Para jest razem od kilku lat. Szyc i Nagłowska wspólnie wychowują jej córki z poprzedniego związku.

Nagłowska nie ukrywała, że kiedy związała się z Szycem, musiała iść na terapię. Aktor był uzależniony od alkoholu. Nie pije od 5 lat, między innymi, dzięki wsparciu ukochanej.

Zobacz także: Ona vs On. Nowy wymiar zakupów

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (16)
Zobacz także