Trwa ładowanie...
d2nc7dr

Brad Pitt ma nie akceptować córki. Angelina chce go odciąć

Wątek transpłciowości Shiloh Jolie-Pitt od lat wzbudza duże emocje. Teraz pojawia się informacja, że skłonności dziewczynki do noszenia męskich ubrań nigdy nie podobały się jej tacie. Angelina Jolie chce go od niej odciąć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Shiloh Jolie-Pitt ma być nieakceptowana przez ojca
Shiloh Jolie-Pitt ma być nieakceptowana przez ojca (Getty Images)
d2nc7dr

Mimo że oficjalnie są już singlami, Angelinę Jolie i Brada Pitta zawsze będą łączyć dzieci. Para doczekała się trójki własnych. Nie jest tajemnicą, że pierworodna córka aktorów, Shiloh, woli być brana za chłopca. Rodzina ma nawet zwracać się do niej per "John". To kość niezgody między ekspartnerami.

Jak twierdzi magazyn "Woman's Day Australia", Brat Pitt jest rozżalony faktem, że Shiloh nie czuje się dziewczynką. Aktorowi nie podoba się ponoć, że córka ubiera się po męsku.

d2nc7dr

– Niestety, on nie pochwala jej zachowania ani ubioru i ma problemy z zaakceptowaniem jej takiej, jaką jest. Był wychowany w ultra konserwatywnym środowisku baptystów i wbrew wcześniejszym zapewnieniom, transpłciowość Shiloh i jej męskie ubrania są dla niego czymś nienaturalnym – mówi gazecie informator.

Według gazety, w związku z rzekomym złym nastawieniem Pitta do córki, Angelina Jolie chce mu zabronić kontaktów z nią. Ma to wynikać ze strachu o psychikę dziewczynki.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2nc7dr

Zobacz także: #11pytań do pielęgniarki SOR-u

d2nc7dr

Podziel się opinią

Share
d2nc7dr
d2nc7dr