Trwa ładowanie...
bradley cooper

Bradley Cooper z córką. Kocha ją nad życie

Bradley Cooper zabrał na spacer swoją 2-letnią córkę, Leę De Seine. Opiekę nad nią dzieli z byłą partnerką, Iriną Shayk. Na zdjęciach widać, jaką relację ma z dzieckiem.

Share
Bradley Cooper z córką. Kocha ją nad życie
Źródło: East News
d3gtrcy

Bradley Cooper i Irina Shayk rozstali się kilka miesięcy temu. Mimo że ich związek należy już do przeszłości, to zawsze będą ze sobą związani. Dawną parę łączy 2-letnia córeczka Lea De Seine Shayk Cooper, która na co dzień mieszka z mamą. Ale Cooper regularnie widuje dziewczynkę.

Bradley Cooper i Lea De Seine Shayk Cooper

#

Ostatnio paparazzi sfotografowali Coopera z jego pociechą w dzielnicy West Village w Nowym Jorku. Aktor niósł córeczkę na rękach. Wyglądał na całkowicie pochłoniętego tym, co Lea chciała mu przekazać. Ot, normalny spacer ojca z córką. Dziewczynka była zapatrzona w Coopera jak w obrazek. Aktor stara się z nią spędzać tyle czasu, ile może. Ostatnio pojawiły się plotki, że jego matka musi błagać Shayk o widzenia z Leą. Na szczęście, ktoś miał tylko wybujałą wyobraźnię. Rosjanka i jej eks dogadują się na tyle, by nie wprowadzać niepotrzebnego zamętu w życie córki. Choć jej przekazanie trwa zwykle kilka minut.

d3gtrcy

Jedno i drugie jest ciągle łączone z kolejnymi osobami. Bradley Cooper był widywany z koleżanką po fachu, Laurą Dern.Wcześniej miesiącami wmawiano mu romans z Lady Gagą, z którą łączy go wyłącznie przyjaźń. Nie jest prawdą, że to z jej powodu Shayk go zostawiła. Zwyczajnie ich drogi się rozeszły - co przecież zdarza się wszystkim.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Jak zbierać grzyby? Ekspert wyjaśnia, gdzie popełniamy błąd

d3gtrcy

Podziel się opinią

Share
d3gtrcy
d3gtrcy