ycipk-10lh0l

Brigitte Macron i Donald Trump podczas szczytu G7. Wymieniali dyplomatyczne gesty

Od soboty we Francji trwa szczyt G7. Na to międzynarodowe wydarzenie politycznie zjechały się delegacje z wielu państw m.in. Stanów Zjednoczonych. Fotoreporterzy zauważyli, co się dzieje, gdy Melania Trump postanowiła odwrócić swój wzrok od męża.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Donald Trump i Brigitte Macron na szczycie G7
Donald Trump i Brigitte Macron na szczycie G7 (East News)
ycipk-10lh0l

Szczyt G7

Od soboty we francuskim mieście Biarritz trwa szczyt G7. Tematem przewodnim spotkania jest zwalczanie nierówności. Ale oprócz politycznych rozmów, szczyt G7 to także okazja do wymiany dyplomatycznych uprzejmości.

Na takie pozwoliła sobie gospodyni wydarzenia Brigitte Macron, która wraz z mężem witała delegację z wielu krajów. Wśród zaproszonych polityków nie mogło zabraknąć prezydenta USA – Donalda Trumpa, który podróżuje ze swoją żoną Melanią.

ycipk-10lh0l

Donald Trump i Melania Trump na G7

Oczywiście takie wydarzenia zawsze są interesujące dla reporterów oraz fotoreporterów. Jeden z tych ostatnich postanowił uwiecznić bardzo ciekawy moment. Na paru ujęciach widzimy, jak piękna Brigitte podchodzi do Donalda Trumpa i wita go pocałunkami w policzek. Co ciekawe, akurat w tym momencie żona prezydenta USA – Melania – postanowiła odwrócić na chwilę swój wzrok. Trzeba przyznać, że rzadko się zdarza na salonach oglądać tak ciepłe przywitanie. Z reguły jest to wyłącznie uścisk dłoni.

ycipk-10lh0l
East News
Podziel się

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: "Czesia przylepiła się do mnie". Anna Powierza szczerze o swojej roli:

ycipk-10lh0l
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-10lh0l

ycipk-10lh0l
ycipk-10lh0l