Blisko ludziBritney Spears udekorowała dom na święta. Gwiazda korzysta z życia

Britney Spears udekorowała dom na święta. Gwiazda korzysta z życia

Gigantyczna choinka stanęła w willi Britney Spears
Gigantyczna choinka stanęła w willi Britney Spears

23.11.2021 16:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zdaje się, że gwiazda wraca do normalnego życia. Odkąd odzyskała panowanie nad majątkiem i sobą samą, nie przestaje zaskakiwać pozytywnie fanów. Planuje ślub, marzy o dziecku, teraz pokazała, jak udekorowała dom na zbliżające się święta Bożego Narodzenia.

Po 13 latach od nałożenia kurateli sądowej na Britney Spears, jej ojciec został odsunięty od roli prawnego opiekuna. To wynik wielomiesięcznej walki gwiazdy i jej adwokata. Teraz piosenkarka wraca do normalnego życia, na swoich zasadach. Poinformowała fanów, że planuje ślub, marzy jej się również trzecie dziecko. Wcześniej nie mogła zajść w ciążę, bo była zmuszona do noszenia wkładki domacicznej. Jak widać, zła passa, okres zniewolenia dla Spears się kończy, a ona wychodzi na prostą. W wieki 39 lat zaczyna od początku.

Britney Spears ubrała choinkę na Święta Bożego Narodzenia 2021

Święto Dziękczynienia w USA tuż, tuż. 25 listopada Amerykanie usiądą do stołu i zjedzą indyka. Britney Spears już udekorowała dom, na to zbliżające się święto, oraz Święta Bożego Narodzenia. Ma ogromną choinkę, która stoi na środku salonu. Na swoim profilu na Instagramie pokazała filmik, na którym widać ją w czerwonej sukience, oraz kombinezonie w cętki przy gigantycznym drzewku.

Artystka wygląda na szczęśliwą. Niedawno sąd zdjął z niej kuratelę, która trwała 13 lat. Piosenkarka z całego serca dziękowała fanom za wsparcie w czasie, kiedy walczyła w sądzie o wolność. "Dobry Boże, kocham moich fanów, to szalone. Mam wrażenie, że będę płakała do końca tego dnia. Najlepszy dzień w moim życiu" – napisała.

Życie w blasku fleszy

Britney Spears to niekwestionowana gwiazda znana na całym świecie. Zadebiutowała singlem "Baby one more time", który otworzył jej drzwi do ogromnej kariery, która momentalnie wystrzeliła i odbiła się na zdrowiu psychicznym młodej artystki. W 2007 roku Spears trafiła do szpitala psychiatrycznego, a media żywiły się jej problemami.

Kiedy wokalistka zakończyła terapię, nic nie było już, jak dawniej. Straciła prawa do dzieci, ale również i do siebie samej. Ojciec przez 13 lat sprawował pieczę nad majątkiem i życiem swojej sławnej córki. Jak się później okazało, nadużywał władzy.

Gigantyczna choinka stanęła w willi Britney Spears
Gigantyczna choinka stanęła w willi Britney Spears

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (17)