Burza pod nagraniem z "chłopakiem do wzięcia". Mówił o kobietach

Burza pod nagraniem z "chłopakiem do wzięcia". Mówił o kobietach

Michał z "Chłopaków do wzięcia" opowiedział o wymarzonej partnerce
Michał z "Chłopaków do wzięcia" opowiedział o wymarzonej partnerce
Źródło zdjęć: © Facebook
21.02.2023 11:31, aktualizacja: 21.02.2023 12:24

Michał z serialu dokumentalnego "Chłopaki do wzięcia" opowiedział o wymaganiach, jakie ma w stosunku do swojej wymarzonej partnerki. - Dziewczyna powinna mieć przede wszystkim miłość do drugiej osoby. Być wierna, uczciwa - opowiadał. Mówił też o wyglądzie.

Michał to jeden z bohaterów serialu dokumentalnego "Chłopaki do wzięcia". Program jest emitowany od 2012 roku na antenie Polsat Play i cieszy się ogromną popularnością. Fragmenty można oglądać również na oficjalnym profilu facebookowym.

Michał z "Chłopaków do wzięcia" o wymarzonej dziewczynie. Taka powinna być

- Moja partnerka jak ma wyglądać? Bez znaczenia, czy to jest blondynka, czy brunetka, szatynka czy ruda nawet jak ja. Sylwetka tak samo, normalna dziewczyna, ja też za ładny nie jestem – podsumowuje Michał.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

W przedstawionym materiale opisał też, czym jest dla niego związek. - To jest wtedy, gdy jedna osoba polega na drugiej, gry jest jakieś wsparcie drugiej osoby - powiedział i dodał: - Poszukuję takiej dziewczyny do życia normalnego, stałego. Dziewczyna powinna mieć przede wszystkim miłość do drugiej osoby. Być wierna, uczciwa, żeby nie oszukiwała nic. Wygląd nie jest taki ważny, tylko ważne jest to, co ma się w środku.

Michał podkreślił, że "zwraca uwagę na średnie typy dziewczyn". - Żeby nie była chuda i nie była taka grubsza, no nie? Taka średnia - śmieje się mężczyzna. - Jest przestrzeń w moim życiu, żeby drugą osobę pokochać i do tego trzeba dążyć.

Tak zareagowali na wyznanie. Internauci są podzieleni

Internauci żywo zareagowali na post z nagraniem "chłopaka do wzięcia". Niektórzy podkreślali, że ma wygórowane oczekiwania w stosunku do swojej przyszłej wybranki, jednak nie każdy się z tym zgadzał. "Czy on ma wymagania z kosmosu, jak większość panów? Powiedziałabym, że absolutnie podstawowe. Uczciwa, wierna, kochająca, niekłamiąca, średni wygląd to nawet nie są wymagania. Życzę mu szczęścia. Każdy, kto obśmiewa tego chłopaka, niech sam stanie przed lustrem. Zobaczy w nim ideał?" - napisała jedna z użytkowniczek.

"Człowiek jest »zwierzęciem stadnym« i generalnie nikt nie chce być sam, a co do komentarzy o wyglądzie, moja babcia mówiła, że każda potwora znajdzie swego amatora i tego wszystkim życzę z całego serca. Niech każdy będzie po prostu szczęśliwy" - dodała inna.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl