ModaButy na jesień 2020. Kasia Tusk w jasnych kozakach z delikatnego zamszu

Buty na jesień 2020. Kasia Tusk w jasnych kozakach z delikatnego zamszu

Kasia Tusk w modnych kozakach na jesień
Kasia Tusk w modnych kozakach na jesień
Źródło zdjęć: © ONS.pl
oprac. APS
19.10.2020 14:30, aktualizacja: 01.03.2022 14:12

Kasia Tusk pokazała swoją piękną, jesienną stylizację w jasnych kolorach. Jak przyznała, sesję wykonała na początku października, teraz musiałaby dobrać do zestawu maseczkę. W jej ubiorze szczególną uwagę zwracają jednak eleganckie buty na jesień. Kozaki pasują do wszystkiego i pochodzą z popularnego sklepu.

Buty na jesień, jakie wybrać? Praktyczne czy eleganckie, a może klasyczne, czy jednak z pazurem? Kasia Tusk zaprezentowała właśnie na swoim blogu i w mediach społecznościowych kobiece kozaki na jesień. Nie są może praktyczne, bo wykonane z zamszu i na obcasie, ale z pewnością piękne.

Buty na jesień 2020

Kozaki na jesień, które poleca blogerka są wykonane z zamszu. Mają jasny kolor i są na średnim, kwadratowym obcasie. Czubki butów są spiczaste. Te buty są po prostu cudowne. Pasują do krótkiej spódniczki, jeansów i białej koszuli, czy do wąskich spodni. Można z powodzeniem łączyć je z różnymi narzutami. Odpowiednie będą również latem, do krótkich szortów. Kozaki, które zaprezentowała Kasia Tusk, pochodzą z popularnego sklepu i kosztują około 700 złotych. Podobne można dostać w wielu sieciówkach. Model tych butów na jesień jest ponadczasowy.

"Bardzo podobają mi się te trendy, które nie wymagają od nas nowych zakupów. Tak jest chyba w przypadku białych dłuższych koszul noszonych do swetrów" – napisała dodatkowo na blogu Kasia Tusk. Bo właśnie z jasnym swetrem połączyła urocze kozaki z jasnego zamszu.

"Cudowne", "przepiękne buty", "wyglądasz świetnie w całym tym zestawie", "wspaniała stylizacja" – napisali w komentarzach obserwatorzy córki byłego premiera Donalda Tuska.

Jakiś czas temu Kasia Tusk pokazała na blogi inne kozaki, na nieco innym obcasie. Połączyła je z trenczem. Ich kolor jest bardziej nasycony, jednak to właśnie ostatnie buty zrobiły na jej fanach tak dobre wrażenie.