GwiazdyByła koleżanka o Pawłowicz. Nazywa ją "chorym człowiekiem"

Była koleżanka o Pawłowicz. Nazywa ją "chorym człowiekiem"

Krystynie Pawłowicz puściły nerwy
Krystynie Pawłowicz puściły nerwy
Źródło zdjęć: © East News | Tomasz Jastrzebowski
oprac. AMZ
09.01.2021 13:47, aktualizacja: 03.03.2022 04:20

Krystyna Pawłowicz, była posłanka PiS i sędzia Trybunału Konstytucyjnego nie była w stanie pohamować swojego gniewu. Zdecydowała się dać upust emocjom w ostrym wpisie na Twitterze. Do słów posłanki odniosła się jej była koleżanka z sejmu. Komentarz jest bardzo dosadny.

Krystyna Pawłowicz jest jedną z tych kobiet świata polityki, o których najczęściej powstają niepochlebne memy. Opozycja ma o niej jak najgorsze zdanie. Do wszystkich zarzutów pod adresem Krystyny Pawłowicz ostatnio doszedł też ten o jej głos w sprawie zakazu aborcji. Pawłowicz była jednym z sędziów Trybunału, który stwierdził niezgodność aborcji w przypadku trwałego uszkodzenia płodu z konstytucją.

Lubnauer o Pawłowicz. Nazwała ją "chorym człowiekiem"

Krystynę Pawłowicz rozsierdziła "troska o demokrację" polityków opozycji. Była posłanka była tak oburzona, że zdecydowała się na opublikowanie wpisu pełnego emocji. Na to, że post powstawał w gniewie, wskazywać mogą błędy w pisowni nazwisk politycznych oponentów, niedociągnięcia stylistyczne i interpunkcyjne, a także używanie dużych liter, co w tzw. netykiecie oznacza krzyk.

"ZAKŁAMANI HIPOKRYCI bez honoru -Lubnauer,Pihowicz-Gasiuk,Nitras,Tomczak,Budka,Sikorski,Tusk,Błońska-Kidawa i cała reszta. Zanim powiecie choć jedno słowo fałszywej troski o amerykańską demokrację,NAJPIERW MNIE PRZEPROŚCIE za ten „polski Kapitol” z 2016 roku.. CZEKAM,fałszywcy..." – czytamy we wpisie Krystyny Pawłowicz.

Na wpis Krystyny Pawłowicz zareagowała wymieniona w gronie "zakłamanych hipokrytów bez honoru" Katarzyna Lubnauer, posłanka Koalicji Obywatelskiej. W rozmowie z "Super Expressem" Lubnauer podkreśla, że jej zdaniem Pawłowicz nie zachowuje się jak sędzia Trybunału Konstytucyjnego.

- Takie słowa nie przystoją sędzi Trybunału Konstytucyjnego, a tylko stawiają panią Pawłowicz w świetle osoby niezdolnej do pełnienia tej funkcji - mówi w rozmowie z "Super Expressem” Katarzyna Lubnauer. - Smutne jest to, że Krystyna Pawłowicz pokazuje, że jest nie tylko zacietrzewionym politykiem, ale i chorym człowiekiem.

Na ten moment Krystyna Pawłowicz nie odpowiedziała jeszcze na słowa posłanki Katarzyny Lubnauer. Można się spodziewać, że Pawłowicz nie pozostawi tych słów bez komentarza.