ycipk-202vky

Krystyna Pawłowicz uderza w homoseksualistów. Odpowiada jej drag queen

"Panie Rabiej, Biedroń, Piróg z kolegami itp. A czy potraficie wbić gwóźdź w ścianę? A czy potraficie skręcić półkę na książki?" – zaczepiła na Twitterze w środę Krystyna Pawłowicz. Teraz dostaje mocną odpowiedź od drag queen Charlotte.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Post Krystyny Pawłowicz sprowokował znaną drag queen
Post Krystyny Pawłowicz sprowokował znaną drag queen (Forum, Facebook)
ycipk-202vky

5 marca Krystyna Pawłowicz zaapelowała na Twitterze do rodziców, by bronili godności swoich dzieci przed "zarazą". W ten sposób odniosła się do podpisanej przez Rafała Trzaskowskiego karty na rzecz społeczności LGBT+ i deklaracji WHO.

Dzień później, znów uderzyła w znanych przedstawicieli tego środowiska. Zapytała Roberta Biedronia, Pawła Rabieja i Michała Piróga, nieukrywających swojej orientacji, czy potrafią odmalować pokój albo przejść 2-tygodniowe szkolenie wojskowe. "Tak myślałam…" – dodała uszczypliwie.

Drag Queen Charlotte, działaczka na rzecz LGBTQ, ze zdziwieniem przeczytała post posłanki PiS. Zdecydowała się jej odpowiedzieć.

ycipk-202vky

"Pani Pawłowicz znalazła moje słabe strony, ale Pani profesor, Pani poseł, potrafię wbić gwóźdź w ścianę, odmalować pokój i skręcić półkę na książkę" – zaczyna, zwracając się bezpośrednio do polityk.

I sama zadaje jej pytanie. "Może z innej beczki: czy kiedykolwiek w życiu dała Pani komuś miłość? Czy kiedykolwiek była Pani szczęśliwa? Tak myślałam…" – napisała prowokacyjnie Charlotte.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-202vky

Zobacz także: Triki urodowe z PRL-u. Testujemy

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-202vky