Trwa ładowanie...

Była lubianą prezenterką TVP. Co dzieje się z Adrianą Niecko?

Adriana Niecko uznawana była za najładniejszą prezenterkę TVP. Pracowała wiele lat dla publicznej telewizji, nim podziękowano jej za dalszą współpracę. W późniejszym czasie sprawdziła się na innych stanowiskach. Choć Niecko zawdzięcza telewizji rozpoznawalność, nie zamierza więcej do niej wracać.

Share
Adriana Niecko na dobre odeszła z mediów.
Adriana Niecko na dobre odeszła z mediów.Źródło: AKPA
d1127gi

Na początku kariery telewizyjnej Adriana Niecko zapowiadała programy emitowane na antenie TVP Gdańsk. W tym samym czasie prowadziła jeszcze zajęcia z języka angielskiego w jednej z gdańskich szkół średnich. Prezenterka dość szybko wspinała się po szczeblach kariery, ale po pewnym czasie całkiem zmieniła branżę.

Koniec telewizyjnej kariery

W wieku 24 lat Adriana Niecko została zauważona przez ówczesnych szefów telewizyjnej Jedynki, którzy zaproponowali jej pracę w dziale oprawy TVP. Szybko przeniosła się do Warszawy, gdzie rozpoczęła nową przygodę. Widzowie szybko ją polubili, co przełożyło się na większą oglądalność. Z kolei od 1997 roku zaczęła prowadzić "Teleexpress", a następnie "Panoramę". Niecko relacjonowała na żywo uroczystość wręczenia Nagrody Nobla Wisławie Szymborskiej.

Niestety pozycja Adriany Niecko zachwiała się, gdy władzę w TVP przejął Robert Kwiatkowski. Mogła prowadzić jedynie "Panoramę", ale nie mogła realizować autorskich projektów. Pod koniec 2000 roku, czyli blisko 8 lat od rozpoczęcia współpracy z TVP, prezenterka otrzymała wypowiedzenie. Za to w 2001 roku została wicedyrektorem gabinetu prezesa PZU Życie.

d1127gi

Po 3 latach Niecko postanowiła spróbować jeszcze raz – władza w TVP znowu się zmieniła, a prezesem został Jan Dworak. Prezenterka znowu została prowadzącą "Teleexpressu". Choć dopięła swego i mogła cieszyć się wcześniejszą pracą, Niecko zrozumiała, że telewizja nie jest dla niej. Po kilku miesiącach sama odeszła z telewizji publicznej i przyjęła intratną posadę na stanowisku menadżera Banku BPK. Po kolejnych 2 latach przeniosła się do Banku Pekao, gdzie pracowała przez kolejną dekadę.

Jak zapewniła w licznych wywiadach Niecko, nigdy nie tęskniła za telewizją, bo całkowicie zmieniła swoje życie. Po zerwaniu z pracą w mediach w 2005 roku, była prezenterka zniknęła z życia publicznego. Od 2018 roku pracuje jako marketing director w międzynarodowej kancelarii prawnej. O jej życiu prywatnym niewiele wiadomo – z małżeństwa z Michałem Rejem doczekała się córki Natalii.

d1127gi

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Na jakim etapie są badania nad amantadyną? Prezes ABM: "włączani są kolejni pacjenci"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d1127gi

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1127gi
d1127gi