Blisko ludziByła pierwszą żoną Radosława Majdana. Co słychać u Sylwii Majdan?

Była pierwszą żoną Radosława Majdana. Co słychać u Sylwii Majdan?

Pierwszy ślub Radosława Majdana
Pierwszy ślub Radosława Majdana
Źródło zdjęć: © East News
oprac. ASK

02.02.2021 10:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Radosław Majdan od kilku lat tworzy udany związek z Małgorzatą Rozenek-Majdan. To z nią doczekał się pierwszego dziecka, choć żonaty był już dwa razy. Jego związki należały do głośnych. Bo kto nie pamięta drugiej żony Majdana, czyli Dody. Pierwsze małżeństwo z Sylwią Majdan było o wiele spokojniejsze. Co słychać u Sylwii Majdan?

Sylwia Koperkiewicz poślubiła Radosława Majdana w 20 czerwca 1998 roku. Ślub odbył się w szczecińskiej katedrze pw. św. Jakuba Apostoła. Do dziś w internecie możemy trafić na zdjęcie z uroczystości. W pamięć, oprócz panny młodej, zapada złota i błyszcząca marynarka Radosława. Trzeba przyznać, że oryginalna.

Wzięta modelka

Sylwia Majdan skończyła ASP w Łodzi, studiowała też na Uniwersytecie Szczecińskim. Brała udział w lokalnych konkursach piękności. Zdobyła tytuł Miss Publiczności Ziemi Zachodniopomorskiej. Związana była z agencją modelek Art Flash. Później otworzył się dla niej świat modelingu, który jak sama przyznała w jednym z wywiadów, był dla niej świetną przygodą. Ukochana Radosława brała udział w pokazach mody m.in. w Brukseli, we Włoszech, u Tomka Ossolińskiego.

Modą interesowała się od dziecka. Uwielbiała stylizować, przebierać koleżanki. Ta pasja towarzyszyła jej przez całe życie, dlatego w 2004 roku zdecydowała się założyć własną markę modową. Firma powoli zaczęła odnosić sukcesy, a Sylwia Majdan ubierała celebrytów. Przez 17 lat funkcjonowania marki stworzyła wiele kolekcji. A w jej projektach można było zobaczyć m.in. żonę Grzegorza Krychowiaka – Celię.

Sylwia Majdan w 2006 roku
Sylwia Majdan w 2006 roku© AKPA

Projektuje dla każdego

Sylwia Majdan oczywiście projektuje dla każdego, ale szczególnie lubi ubierać panie o nietypowych sylwetkach. - U nas można uszyć sobie coś, co nie jest sztampową propozycją ze sklepu dla puszystych. To nie sztuka ubrać modelkę, na której wszystko dobrze wygląda… Poza tym uważam, że producenci odzieży zaniedbują panie w rozmiarach powyżej 40. Ja z przyjemnością je ubieram -  stwierdziła w rozmowie z magazynem "Prestiż".

W biznesie wiodło się jej dobrze, ale w życiu prywatnym nastąpiły pewne zawirowania. Po kilku latach małżeństwa postanowiła rozwieść się z Radosławem Majdanem. Projektantka zdecydowała, że nadal będzie nosić nazwisko byłego męża. I miała ku temu ważny powód. - Zostawiłam je, bo wszystkie studia, które zrobiłam, zrobiłam na to nazwisko. Nie czuję potrzeby, żeby je zmieniać. Poza tym bardzo lubię Radosława – powiedziała w rozmowie z Newserią. Sylwia i Radosław do dziś żyją w dobrych stosunkach.

Ma dwa marzenia

Kiedy w maju 2020 roku na świat przyszedł syn Majdana, Sylwia od razu pospieszyła z gratulacjami. - Wielkie gratulacje dla rodziców! Ma dwóch wspaniałych braci. Dużo zdrowia dla maleństwa, niech się zdrowo chowa i jak najwięcej przespanych nocy dla rodziców - mówiła w rozmowie z Pudelkiem.

Sama jest mamą Vincenta, który przyszedł na świat w 2009 roku. Jak podkreśla, rodzina jest dla niej najważniejsza. Sylwia Majdan do dziś prowadzi swój modowy biznes, projektuje dla gwiazd, sama chętnie pokazuje się w swoich ubraniach. W wywiadach podkreśla, że ma dwa marzenia. Po pierwsze chce wychować syna na dobrego człowieka, po drugie otworzyć kilka butików za granicą.

Sylwia Majdan w 2015 roku
Sylwia Majdan w 2015 roku© AKPA
Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (89)
Zobacz także