Blisko ludziByła zaczęła pisać do jej partnera. "To nie jest normalne"

Była zaczęła pisać do jej partnera. "To nie jest normalne"

Była zaczęła pisać do jej partnera. "To nie jest normalne"
Źródło zdjęć: © Getty Images
aps

17.05.2020 12:36, aktual.: 21.01.2021 20:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Karolina od kilku lat tworzy udany związek z Robertem. Dziewczyna jest szczęśliwa i z nadzieją planuje przyszłość. Jej spokój zachwiała jednak wiadomość na Facebooku, którą przeczytała na profilu partnera.

Jedna wiadomość zachwiała światem Karoliny. Jej relacja, z pozoru idealna, ma rysę. Być może kobieta nie dowiedziałaby się o tym, gdyby nie przeglądała regularnie telefonu Roberta. "Dziwna sytuacja wydarzyła się w moim związku, była mojego obecnego partnera odnalazła go na Facebooku i zaczęła do niego pisać" – napisała 26-latka na platformie WP Kafeteria. Dodała, że byli razem w związku przez 6 lat, a od jego zakończenia minęło 10. Tym bardziej dziwi ją, że była dziewczyna postanowiła odświeżyć kontakt.

Dodała, że Robert odpowiedział na zaczepkę byłej dziewczyny. Zgodnie przyznali, że warto utrzymywać kontakt, bo kiedyś wzajemnie cenili swoje zdanie. "To raczej nie jest normalne i gdybym była w pobliżu, to chyba bym jej oczy wydrapała!" – napisała na koniec zdenerwowana sytuacją Karolina.

Czy rozmowa z byłą na Facebooku to zdrada?

Poprosiła również o rady użytkowników forum. W odpowiedzi usłyszała, że powinna regularnie sprawdzać wiadomości Roberta. "Spokojnie, na początku wystarczy, że będziesz kontrolować telefon faceta" – ta rada mocno zaniepokoiła część internautów, którzy zauważyli, że przeglądanie telefonu to oznaka braku szacunku oraz zaufania do drugiej połówki.

"Wydrapywanie oczu, kontrolowanie telefonu i całodobowe pilnowanie to wspaniała recepta na udany związek, może opatentuj?" – zapytali ironicznie forumowicze.

Co waszym zdaniem powinna zrobić kobieta, kiedy do jej partnera zaczyna pisać była dziewczyna i sugerować odświeżenie znajomości? W niektórych krajach powszechnie akceptowane są zażyłe relacje z ex-partnerami.

Zobacz także: Body mind z Agnieszką Aftyką. Poznaj najlepsze techniki relaksujące

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (26)
Zobacz także