Była żona Kuby z "Rolnika" przerwała milczenie. Mają trójkę dzieci

Była żona Kuby z "Rolnika" przerwała milczenie. Mają trójkę dzieci

Była żona Jakuba z mówi, jak wyglądał jej związek z uczestnikiem programu
Była żona Jakuba z mówi, jak wyglądał jej związek z uczestnikiem programu
Źródło zdjęć: © fot. Instagram | rolnikszukazonytvp
02.02.2024 10:09, aktualizacja: 02.02.2024 11:03

Ania i Jakub poznali się w programie "Rolnik szuka żony". Wielu fanów telewizyjnego show ma sporo obaw dotyczących tego, w jakim tempie rozwija się związek pary. Rolniczka i jej ukochany są zaręczeni, spodziewają się także dziecka. Nowe fakty o partnerze Anny ujawniła jego była żona.

Anna Derbiszewska pojawiła się w 10. edycji kultowej produkcji TVP "Rolnik szuka żony". W programie poznała Jakuba i chociaż początkowo nic nie wskazywało na to, że ta dwójka zostanie parą po programie, uczestnicy okazali się być dla siebie stworzeni. 

Zakochani mieszkają razem, a w święta ogłosili zaręczyny. Oprócz tego Ania i Jakub oczekują dziecka, które ma przyjść na świat wiosną tego roku. Plany dotyczące ślubu oraz powiększenia rodziny zszokowały fanów programu. Nikt z nich nie spodziewał się, że w tak szybkim tempie relacja tej dwójki przejdzie na tak poważny etap.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zaręczyli się w świę†a

Ania i Jakub w świątecznym odcinku programu przyznali, że mieszkają razem i postanowili się zaręczyć. Krótko potem w wywiadzie z portalem Party opowiedzieli, jak wygląda ich wspólne życie.

- Jak w każdym związku... Kuba lubi postawić na swoim, ma też swoje granice, zasady. Nie da też sobie w kaszę dmuchać, jak mu się coś nie podoba, to też mówi. Ale nie było w naszym życiu chyba żadnego takiego dużego problemu - podkreśliła uczestniczka "Rolnik szuka żony".

Była żona Kuby poruszyła temat ich rozstania

Wielu fanów "Rolnik szuka żony" uważa, że Jakub nie jest odpowiednim partnerem dla właścicielki plantacji pomidorów. Młodszy o 6 lat mężczyzna jeszcze będąc w programie przyznał, że już raz był mężem, a także, że jest ojcem trójki dzieci. Jego wcześniejszą partnerką okazała się blogerka Ada Gadomska. Kobieta przyznała, że jej związek z Kubą rozpadł się tuż po ślubie. 

"Miałam tylko 18 lat, kiedy zostałam mamą po raz pierwszy. Miałam 23 lata, kiedy wzięłam ślub i niewiele więcej, kiedy się rozwiodłam" - przyznała. 

Gadomska została samotną matką cztery lata temu, gdy miała zaledwie 26 lat. W miarę upływu czasu udało jej się zorganizować życie u boku nowego partnera. Jak wspomniała w mediach społecznościowych, dziś jest szczęśliwa z trójką dzieci i psem machającym ogonem w wymarzonym domu. Prowadzi również własną działalność.

Dzieci blogerki ze związku z Jakubem mają teraz 11, 9 i 4 lata. Nowy partner rolniczki pozostaje w stałym kontakcie z dziećmi z poprzedniego małżeństwa i zapewnia, że jego zobowiązania rodzicielskie pozostaną niezmienione nawet po przyjściu na świat jego dziecka z Anią.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Wypełnij naszą ankietę dotyczącą Walentynek TUTAJ.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta