Nie mieszka z Waldkiem z "Rolnika". Prawda wyszła na jaw

Nie mieszka z Waldkiem z "Rolnika". Prawda wyszła na jaw

Dorota z "Rolnika" odpowiedziała na pytania
Dorota z "Rolnika" odpowiedziała na pytania
Źródło zdjęć: © Facebook | Rolnik szuka żony
25.01.2024 10:19, aktualizacja: 25.01.2024 11:57

Waldemar i Dorota poznali się na planie dziesiątej edycji programu "Rolnik szuka żony" i postanowili dać sobie szansę. Jak się okazuje - wciąż jednak nie zdecydowali się na wspólne mieszkanie. Dorota zdradziła dlaczego.

Ostatnia edycja randkowego show Telewizji Polskiej zakończyła się m.in. informacją o rozstaniu jednej z par, która próbowała odnaleźć szczęście w programie. Mowa o Waldemarze i jego wybrance Ewie. Jak przekazała kobieta, rolnik miał zwracać uwagę jedynie na jej wygląd, ten w odpowiedzi zarzucił jej telefoniczne zakończenie związku.

Po czasie okazało się jednak, że Waldemar spotyka się z jedną z kobiet poznanych w programie, a jego serce skradła Dorota. Od tego czasu para chętnie dzieli się swoim życiem w mediach społecznościowych, jednak dostęp do treści mają tylko osoby obserwujące parę.

Dorota z "Rolnika" o wspólnym mieszkaniu

Jak czytamy m.in. w Plejadzie, Dorota zorganizowała na Instagramie serię pytań i odpowiedzi, umożliwiając swoim fanom zaspokojenie ciekawości. Szczerze odpowiadała nawet na najbardziej osobiste pytania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jedna z osób chciała się dowiedzieć, czy para zdecydowała się na kolejny krok w swojej relacji i czy w związku z tym Dorota przeprowadziła się do Waldemara. Okazuje się, że z powodu wielu rodzinnych spraw, które kobieta ma do załatwienia w domu, wciąż nie zdecydowała się na przeprowadzkę. Para widuje się jednak regularnie, mimo dzielących ich 300 km.

Dorota z "Rolnika" odpowiada na pytania. Mówi o ślubie

Jak czytamy w "Plejadzie", pojawiło się też inne, bardzo osobiste pytanie dotyczące relacji uczestników show. Ktoś chciał wiedzieć, czy para w ogóle planuje ślub. Dorota postanowiła odpowiedzieć także i na nie.

"Przyjdzie na to czas" - napisała tajemniczo, dodając jednak uśmiech.

Fani chcieli też wiedzieć, jaki stosunek ma Dorota do Ewy, którą jako pierwszą wybrał Waldemar. Okazuje się, że kobieta uważa swoją programową konkurentkę za kobietę z klasą". Przyznała też, że nie pamięta, aby mama Waldemara kiedykolwiek wypowiadała się źle na temat Ewy, dementując tym samym krążące w sieci plotki.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta