GwiazdyByły partner odezwał się do Edyty Górniak. Dzieliło ich 12 lat różnicy

Były partner odezwał się do Edyty Górniak. Dzieliło ich 12 lat różnicy

Edyta Górniak
Edyta Górniak

18.11.2020 10:55, aktual.: 02.03.2022 10:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Edyta Górniak postanowiła powrócić z Los Angeles do Polski i zamieszkać w pobliżu Zakopanego. Gdy ta informacja przedostała się do mediów, to jak twierdzi jeden z tygodników, zadzwonił do niej były ukochany.

Edyta Górniak niewątpliwie jest właścicielką jednego z najlepszych głosów w kraju. Kilka lat temu piosenkarka postanowiła przeprowadzić się do Stanów Zjednoczonych, ale z uwagi na zaangażowanie w licznie projekty zawodowe w Polsce, często przylatywała do ojczyzny.

Pandemia koronawirusa uniemożliwia swobodne podróżowanie po świecie, dlatego Górniak postanowiła wyprowadzić się ze słonecznej Kalifornii. Swój nowy dom znalazła w Tatrach, niedaleko Zakopanego.

Artystka pochwaliła się przeprowadzką w mediach i wyjawiła, że urządziła swoje nowe lokum w bardzo minimalistycznym stylu i według filozofii zen.

Wiadomość o powrocie Górniak do kraju dotarła m.in. do jej byłego partnera - Mateusza Zalewskiego. Jak donosi magazyn "Rewia", ex ukochany odezwał się do artystki i pogratulował zakupu nowego domu w Polsce. "Możliwe, że to właśnie on będzie pierwszym gościem w jej nowym domu" - donosi informator gazety.

Edyta Górniak i kierowca rajdowy Mateusz Zalewski zaczęli spotykać się wiosną 2018 roku. Parę połączyło płomienne uczucie, któremu nie przeszkadzała 12-letnia różnica wieku. Niestety już jesienią 2018 roku diwa ogłosiła, że rozstała się z Zalewskim.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (20)