Gwiazdy"Byśmy się rozwijały" i słuchały serca. Wzruszające życzenia Lewandowskiej

"Byśmy się rozwijały" i słuchały serca. Wzruszające życzenia Lewandowskiej

"Byśmy się rozwijały" i słuchały serca. Wzruszające życzenia Lewandowskiej
Źródło zdjęć: © Instagram.com
Monika Katarzyna Krupska

08.03.2018 19:30, aktual.: 09.03.2018 09:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ania Lewandowska na swoich kontach na Facebooku i Instagramie złożyła wzruszające życzenia wszystkim kobietom. Fanki odwzajemniły się dobrym słowem i podziękowały za pamięć.

Czym byłby świat bez kobiet? My nie wiemy i wolałybyśmy nie wiedzieć. Dziś 8 marca na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kobiet. Całe szczęście gwiazdy i celebrytki nie zapomniały, o tak ważnym i wyjątkowym święcie. Nas urzekły oryginalne życzenia Lewandowskiej, które opublikowała na swoich profilach na Facebooku i Instagramie.

"Byśmy nie wybierały między byciem mamą, partnerką, koleżanką, ale mądrze łączyły te funkcje." - napisała trenerka. I dodała, że to, jaką rolę pełnimy w życiu, zależy od nas. Bo przede wszystkim mamy czuć się spełnione. Ania zwróciła uwagę, abyśmy były inspirujące dla ludzi oraz abyśmy nie zapominały o naszym rozwoju. "Byśmy miały zdrowy dystans do opinii innych na nasz temat, potrafiąc czerpać z nich to co wartościowe, konstruktywne, a nie odbierające energię" - zwróciła uwagę żona Roberta Lewandowskiego.

Trenerka nie zapomniała również o naszym zdrowiu i dbaniu o kondycję fizyczną. Mówiła o traktowaniu ciała jak świątynie, byśmy je pielęgnowały, nie pozostawiały "samopas". Lewandowska przypomina, że bezwzględu na to, skąd jesteśmy i z kim jesteśmy, nie wolno nam porzucać naszych marzeń. "Spełniajmy je. Życzę nam tego, bo to nasz dzień. Oby trwał, więc cały rok" - dodała sportsmenka.

Fanki Lewandowskiej wzruszyły się szczerymi życzeniami. "Aniu piękne słowa", "Dla ciebie też wszystkiego najlepszego", "Spełniamy nasze marzenia", "Wartościowe piekne życzenia" - pisały internautki. Fanki zachwyciły się też stylizacją żony Roberta. Ania miała morskie spodnie i w tym samym kolorze płaszcz, biało-czarne buty i luźną błękitną bluzę. Wyglądała uroczo i bardzo dziewczęco.

Zobacz wideo: #silnajakkobieta - życzenia mężczyzn specjalnie dla WP Kobieta

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także