Blisko ludziCara Delevingne i Ashley Benson wciąż zakochane. Modelka pokazała ich pocałunek

Cara Delevingne i Ashley Benson wciąż zakochane. Modelka pokazała ich pocałunek

Cara Delevingne i Ashley Benson wciąż zakochane. Modelka pokazała ich pocałunek
Źródło zdjęć: © Getty Images
Karolina Błaszkiewicz
18.12.2019 19:36, aktualizacja: 18.12.2019 20:24

Cara Delevingne złożyła życzenia urodzinowe swojej domniemanej żonie, Ashley Benson. Opublikowała zdjęcie, na którym widzimy je całujące się w wannie.

27-letnia brytyjska modelka i aktorka nigdy nie ukrywała swoich preferencji. Od kiedy jest na świeczniku, pokazuje się wyłącznie z kobietami. Od jakiegoś czasu jest wierna starszej o 3 lata Amerykance Ashley Benson. Panie mają być już po ślubie. Łączy je silne uczucie i chętnie okazują sobie czułości. Kilka miesięcy temu sfotografowano ich pocałunki podczas turnieju US Open. Teraz Delevingne sama pokazała, jak kocha Benson. Z okazji 30. urodzin aktorki "Pretty Little Liars", modelka opublikowała piękne życzenia i intymne zdjęcie.

Cara Delevingne i Ashley Benson

"Jest tyle rzeczy, które mogłabym o nas powiedzieć, ale najlepsze jest to, że nie muszę, bo ty wiesz. Uwielbiam nas. Moje bezpieczne miejsce. Pozwalasz mi się wygłupiać. Pozwalasz mi być dziką. Dajesz mi wolność, bezpieczeństwo i ciekawość" – zwraca się do Ashley Cara. "Czuję się, jakbym znała cię przez całe życie i jestem tak dumna z tego, że wyrosłaś na kobietę, którą zawsze chciałaś być. Kocham cię" – czytamy w romantycznym wpisie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl