Trwa ładowanie...
d12c6cy

Cezary Pazura o relacjach z najstarszą córką. Jest o rok młodsza od jego żony

Cezary Pazura samotnie wychowywał 31-letnią Anastazję. W najnowszym wywiadzie zdradził, że córka dzwoni do niego nie tylko na Dzień Ojca, ale również na Dzień Matki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cezary Pazura
Cezary Pazura (East News)
d12c6cy

Cezary Pazura udzielił obszernego wywiadu w magazynie "Viva". Aktor opowiedział m.in. o relacjach z najstarszą córką Anastazją. To owoc pierwszego małżeństwa gwiazdora z Żanetą. Anastazja jest dzisiaj dorosłą kobietą i ma 31 lat. Jest zatem o rok młodsza od obecnej partnerki Pazury, Edyty.

Cezary Pazura o relacjach z córką Anastazją

Cezary Pazura ma świetne relacje z najstarszą córką. Anastazja, podobnie jak tata, jest artystką.

d12c6cy

- Nastka jest artystą, miała mieć wystawę w Pałacu Kultury, wszystko było przygotowane na benefis, strasznie na to liczyłem, koronawirus wszystko zaprzepaścił. Czasami się ścieramy, czasami patrzę krytycznie na jej wybory, ale niczego nie zabraniam - powiedział.

Pazura podkreślił też, że Anastazja ma świetny kontakt z jego dziećmi ze związku z Edytą Pazurą.

- Kiedy przychodzi, a Nastka świetnie rysuje, Amelka od razu z nią siada i pokazuje swoje prace, z Antkiem robi pojedynki na miecze, które Antek zawsze zwycięża, sprawdza ich z angielskiego, bo studiowała w Anglii. Koleguje się z moją żoną i bawi się z moimi dziećmi.

Przeczytaj: Edyta Pazura o plotkach na temat swojego małżeństwa z Cezarym Pazurą: "Czytam, że podobno zły mąż z ciebie"

d12c6cy

"Jestem jej jedynym opiekunem"

Pierwszą żoną Cezarego Pazury była Żaneta, którą aktor poznał na warsztatach aktorskich w 1989 r. Gdy się poznali kobieta miała 16 lat, aktor 24. Pobrali się, gdy Żaneta skończył 18 lat. Szybko na świecie pojawia się też ich córka Anastazja.

Żaneta zachłysnęła się popularnością męża. Coraz częściej sięgała po alkohol. Później doszły używki takie jak marihuana i mocniejsze narkotyki. W 1994 r. Żaneta zniknęła. Zerwała kontakt z rodziną, zrzekła się praw do córki. Aktor musiał zająć się opieką nad 4-latką. Później aktor związał się z Weroniką Marczuk. Przez 13 lat razem wychowywali Anastazję.

- Nastka zawsze była ze mną, jestem jej jedynym opiekunem. Jedna mama ją zostawiła. druga odeszła. Ma w życiu ciężko pod tym względem. Na Dzień Matki dzwoni do mnie. "Tato jesteś dla mnie matką. Jesteś dla mnie wszystkim" - kwituje.

d12c6cy

Weronika Marczuk o pomocy od państwa dla rodzin

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d12c6cy

Podziel się opinią

Share
d12c6cy
d12c6cy