GwiazdyBandziorek z "Chłopaków do wzięcia" pokazał narzeczoną. Bardzo się zmieniła

Bandziorek z "Chłopaków do wzięcia" pokazał narzeczoną. Bardzo się zmieniła

W najnowszym odcinku widzowie mieli okazje dowiedzieć się, co słychać u Bandziorka
W najnowszym odcinku widzowie mieli okazje dowiedzieć się, co słychać u Bandziorka
Źródło zdjęć: © Kadr z programu „Chłopaki do wzięcia”
10.10.2022 21:02, aktualizacja: 10.10.2022 21:30

W ostatnim odcinku programu "Chłopaki do wzięcia" pojawił się dawno niewidziany uczestnik – Bandziorek oraz jego narzeczona, Danusia. Kobieta przeszła sporą metamorfozę. Jak teraz wygląda?

"Chłopaki do wzięcia" to program, przedstawiający historie kawalerów z prowincji. Pierwsze odcinki pojawiły się 10 lat temu i wciąż powstają nowe, co tylko potwierdza, że widzowie wciąż chcą go oglądać.

Jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych uczestników jest Krzysztof Dzierżonowski, czyli pojawiający się w programie od samego początku Bandziorek. Jakiś czas temu mężczyzna zrezygnował z udziału w nagraniach, jednak w ostatnim odcinku pojawił się ponownie i opowiedział, co u niego słychać.

Bandziorek pokazał się z narzeczoną

Mężczyzna po wyjściu z więzienia zamieszkał w niewielkiej miejscowości w woj. warmińsko-mazurskim. Tam też poznał Danusię, której oświadczył się po pewnym czasie. W nowym odcinku programu okazało się, że para wciąż jest razem.

Zakochani opowiedzieli, jak wygląda ich życie. Obydwoje pracują, a każdą wolną chwilę starają się spędzać razem. "Jestem bardzo zadowolona. Dobrze jest nam" - powiedziała w programie Danusia. Na nagraniu widać, że zarówno sam Bandziorek, jak i jego narzeczona praktycznie cały czas się uśmiechają i dobrze czują się w swoim towarzystwie.

Komentujący filmik zawierający fragmenty odcinka z ich udziałem, który pojawił się na profilu programu w mediach społecznościowych, nie szczędzili parze komplementów. "Bandziorek odmieniony. Nie do poznania. Tak trzymać panie Krzysiu" - można przeczytać na Facebooku.

Metamorfoza Danusi

Internauci zwrócili uwagę także na to, jak zmieniła się narzeczona Bandziorka. Większość opinii była bardzo pozytywna. Kobieta przefarbowała włosy z kasztanowych na czarne i nieco je skróciła. Dodatkowo, jak widać, zaczęła się także delikatnie malować.

W programie przyznała także, że często są pytani o to, kiedy się pobiorą. "Jestem bardzo szczęśliwa z Krzyśkiem. Każdy się pyta, kiedy ślub, ale my na razie nie myślimy o ślubie. Jest nam dobrze tak, jak jest. My się dla ludzi nie żenimy, tylko po prostu sami dla siebie. Jak będzie pora, to zrobimy ten ślub. (...) Zobaczymy, jak to los poniesie. Może za rok, za dwa" - wyznała.

Metamorfoza Danusi, narzeczonej Bandziorka
Metamorfoza Danusi, narzeczonej Bandziorka© Kadr z programu „Chłopaki do wzięcia”
Zagłosuj na #Wszechmocne 2022
Zagłosuj na #Wszechmocne 2022© WP Kobieta

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta