GwiazdyCichopek i Ibisz - nieodłączna para

Cichopek i Ibisz - nieodłączna para

Cichopek i Ibisz - nieodłączna para
Źródło zdjęć: © AKPA

31.05.2007 10:22, aktual.: 31.05.2007 13:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kasia Cichopek i Krzysztof Ibisz od dwóch miesiecy wspólnie prowadzą program "Jak oni śpiewają". Mimo że opinie na temat ich konferansjerki są skrajne, para wspólnie poprowadzi festiwal TOPtrendy. Drugą parą będą Agata Młynarska i Zygmunt Chajzer.

Kasia Cichopek i Krzysztof Ibisz wspólnie prowadzą program "Jak oni śpiewają". Mimo że opinie na temat ich konferansjerki są skrajne, para wspólnie poprowadzi też festiwal TOPtrendy. Drugą parę utworzą Agata Młynarska i Zygmunt Chajzer.

Od dwóch miesięcy Kasia Cichopek i Krzystof Ibisz wspólnie prowadzą show "Jak oni śpiewają". Zdaniem wielu internautów, w tym programie polskie mega gwiazdy pokazują, że śpiewać nie każdy może, a Cichopek z Ibiszem udowadniają, że konferansjerka to sztuka, której nigdy nie opanują.

Kasia, z wrodzoną sobie słodyczą, opowiada w wywiadach, że "czuje bluesa i kuma cha- chę", ale prowadzenie programu na żywo ją stresuje. Na szczęście dla jej fanów, Kasia łatwo się nie zraża i wspólnie z Krzysztofem Ibiszem poprowadzi też festiwal TOPtrendy.

Widzów czeka więc dawka dowcipów i dygresji w stylu: "mężczyzn, którym Edytka oddaje wszystko, jest na pewno wielu" - Kasia Cichopek do mamy Edyty Herbuś lub Ibisz do Górniak: "Masz głos tak piękny, jak Krystyna Czubówna".

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także