Cichopek i Kurzajewski cieszą się wspólnymi wakacjami. "Piękni i szczęśliwi"

Cichopek i Kurzajewski cieszą się wspólnymi wakacjami. "Piękni i szczęśliwi"

Cichopek i Kurzajewski cieszą się wspólnymi chwilami na wakacjach
Cichopek i Kurzajewski cieszą się wspólnymi chwilami na wakacjach
Źródło zdjęć: © Instagram | katarzynacichopek
28.01.2023 14:53

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podzielili się kolejnym, wspólnym nagraniem z wakacji w Jordanii, gdzie obecnie przebywają. Uśmiechy nie schodzą im z twarzy, a jak zauważają internauci: "widać między nimi miłość".

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski już nie ukrywają ani swoich uczuć, ani związku. Para, która współprowadzi poranny program "Pytanie na śniadanie", chętnie dzieli się w mediach społecznościowych prywatnymi chwilami, w tym wakacjami, które obecnie spędzają w Jordanii. Możemy zauważyć, że świetnie się bawią. Są naprawdę szczęśliwi.

Wspólne wakacje "Kurzopków"

"W finale naszej jordańskiej przygody Morze Martwe. 400 metrów poniżej poziomu morza w trosce o zdrowie i dobre samopoczucie!" - czytamy pod najnowszym filmikiem na Instagramie, opublikowanym przez Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego.

Para spędza obecnie czas w Jordanii, gdzie wybrali się razem z okazji nadchodzących, 50. urodzin dziennikarza i prezentera. Kurzajewski zdecydował się spędzić jeden z najważniejszych dni w ciągu roku właśnie ze swoją ukochaną, z którą spełnia kolejne podróżnicze marzenie. Wcześniej byli już wspólnie m.in. w Nowym Jorku i Jerozolimie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Piękni i szczęśliwi"

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski dzielą się swoimi szczęściem i chwilami spędzonymi na wakacjach z internautami, choć nie wszyscy podzielają ich dobre nastroje. Część z nich gratuluje im związku i życzy szczęścia, jednak inni - wciąż wspominają zakończone już małżeństwo Cichopek z Marcinem Hakielem, a Kurzajewskiego - z Pauliną Smaszcz. Każde z byłych małżeństw ma dwoje dzieci.

"Piękny widok! Wspaniałości", "Widać między wami miłość", "Piękni i szczęśliwi, czego chcieć więcej", "Wszystko fajnie, ale dzieciom można by było zaoszczędzić tych widoków i uczuć...", "Oby ta miłość była po grób", "Filmiki bardzo fajne, ale dalej uważam, że nie wszystko jest na pokaz. Epatowanie miłością ze znanym partnerem, kiedy dzieci są z ojcem w domu... nie przystoi kobiecie, matce dzieci, zwłaszcza po rozwodzie" - czytamy.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta