GwiazdyCiężarna Joanna Krupa mówi, ile już przytyła. Modelka opowiada, jak znosi ciążę

Ciężarna Joanna Krupa mówi, ile już przytyła. Modelka opowiada, jak znosi ciążę

Ciężarna Joanna Krupa mówi, ile już przytyła. Modelka opowiada, jak znosi ciążę
Źródło zdjęć: © East News
Klaudia Stabach
02.07.2019 15:22

Joanna Krupa od kilku miesięcy spodziewa się dziecka. 40-letnia modelka jak na razie nie rezygnuje z pracy i wygląda kwitnąco. Ostatnio, w przerwie między nagraniami do kolejnej serii Top Model, zdradziła, ile przytyła oraz poruszyła temat wyboru imienia dla dziecka.

Joanna Krupa o swojej ciąży

Joanna Krupa czeka na swoje pierwsze dziecko. Gwiazda od lat powtarzała, że chciałaby mieć rodzinę, dlatego informacja o ciąży bardzo ją ucieszyła. Jurorka Top Model przyzała, że dobrze znosi ciążę i nie ma szczególnych zachcianek.

"W ogóle nie zmieniłam diety, jem tak samo jak zawsze. Często jadłam zawsze zdrowo, ale więcej nie jem niż normalnie. Nie mam żadnych ekstra wymagań dietetycznych" - powiedziała dla portalu Jastrząb Post. Ponadto modelka zdradziła, że przytyła 7,5 kg odkąd jest w ciąży.

Joanna Krupa o prywatności

Gwiazda została zapytana o kwestię dbania o anonimowość swojego dziecka. Od kilku lat gwiazdy dzielą się na dwa obozy - jedni za wszelką cenę ukrywają twarz pociechy, a drudzy śmiało publikują fotografie, na których widać ich dziecko w całej okazałości.

Joanna Krupa zapowiedziała, że nie zamierza chować dziecka. "To jest moje życie. Nie ma czego chować. Po co w ogóle dziecko jest na zdjęciu, jak masz chować mu twarz. Jest to troszkę dziwne dla mnie. To jest część mojej rodziny, to tak jakbym chowała mojego męża czy innych ludzi w mojej rodzinie" - podsumowała.

Modelka nie wie jeszcze jakie imię dostanie jej dziecko, ale przyznała, że razem z mężem chcą, aby było ono dwuczłonowe.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl