GwiazdyCleo przyznała, że nie ma szczęścia w miłości. Zdradziła nawet powód

Cleo przyznała, że nie ma szczęścia w miłości. Zdradziła nawet powód

Cleo uchyliła rąbka tajemnicy na temat swojego życia uczuciowego
Cleo uchyliła rąbka tajemnicy na temat swojego życia uczuciowego

01.04.2021 15:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Cleo bardzo pilnie strzeże swojego życia prywatnego. Wiemy, że 37-latka wciąż szuka tego jedynego. Teraz zdradziła jednak, co może być przyczyną miłosnych niepowodzeń.

Przełomem dla piosenkarki okazała się współpraca z Donatanem, którą podjęła w 2013 roku. Dziś Cleo ma na koncie trzy solowe płyty, kilka wielkich przebojów, dwie Superjedynki oraz dwie nagrody Eska Music Awards. Dużą sympatię telewidzów przyniosła jej także rola jurorki w programie "The Voice Kids".

Nieszczęśliwa miłość

Do tej pory Cleo nie mówiła nic na temat swojego życia uczuciowego. Wyjątek postanowiła zrobić jednak dla serwisu "Pomponik". W rozmowie zdradziła, że jej związki… zawsze kończyły się źle.

- Ja mam po prostu do facetów za miękkie serce, to zawsze się źle kończyło. Kochane kobietki: pokażcie trochę pazurka w związku! Ja np. w związkach oddaje całe serce, może nie to, że zagłaskuję mężczyzn, ale naprawdę jestem takim mega pluszakiem, który oddaje całe serce na dłoni, ale nie zawsze to jest dobre, bo często faceci to wykorzystują - powiedziała.

Artystka nawiązała także do bardzo odległej przeszłości, mianowicie… czasów przedszkolnych. - Miałam chłopaka w zerówce, który mnie trzymał za rękę. Dostałam od niego pierścionek z gumy do żucia. Zostawił mnie dla innej. Ja miałam po prostu ciężkie przeżycia już od zerówki – zwierzyła się.

Jednocześnie przyznała, że ma w związku z tym problem, by mówić publicznie o życiu uczuciowym. - Później się dziwić, że ja chowam swoje prywatne życie, no bo chowam! – dodała.

Cleo nie tylko milczy na temat związków, ale przed mediami chroni także członków rodziny. Piosenkarka ma brata bliźniaka, ale w jednym z wywiadów powiedziała, że dba o jego prywatność, bo rodzina jest jej największym azylem.

Choć piosenkarka nie jest w ogóle wylewna, nie może narzekać na brak popularności. Jej instagramowy profil śledzi w tym momencie 975 tys. użytkowników! Jak na Cleo przystało, znajdziemy tam przede wszystkim zdjęcia zrobione w pracy – na planie teledysków lub w studiu "The Voice Kids".

Jesteście zaskoczeni wyznaniem gwiazdy na temat mężczyzn?

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (302)