miszmasz
10-07-2009 (14:39)

Co lubią mężczyźni?

Prezent dla mężczyzny to ciężki orzech do zgryzienia. Panowie są zazwyczaj niezwykle wybredni, jeśli chodzi o podarki. Pytani, co chcieliby dostać, zazwyczaj odpowiadają, że nic albo mówią, że wystarczy cokolwiek. A potem nic im się nie podoba albo po prostu wyrzucają prezent w kąt. Czy są takie rzeczy, które sprawią przyjemność każdemu mężczyźnie?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Co lubią mężczyźni?
(Jupiterimages)

Prezent dla mężczyzny to ciężki orzech do zgryzienia. Panowie są zazwyczaj niezwykle wybredni, jeśli chodzi o podarki. Pytani, co chcieliby dostać, zazwyczaj odpowiadają, że nic albo mówią, że wystarczy cokolwiek. A potem nic im się nie podoba albo po prostu wyrzucają prezent w kąt. Czy są takie rzeczy, które sprawią przyjemność każdemu mężczyźnie?

Indywidualne podejście

Oczywiście, nie ma takiej rzeczy, która będzie idealnym prezentem dla każdego pana. Wszystko zależy od upodobań, zainteresowań i wieku mężczyzny, którego chcemy obdarować. Ważne jest także to, kim dla nas jest. Jeśli bliskim, można sprezentować coś bardziej osobistego niż szefowi czy dalszemu znajomemu. Ważna jest również okazja. Czy to urodziny, imieniny, prezent na Boże Narodzenie, czy też świętowanie awansu albo kilkunastolecia pracy zawodowej?

Hobby

Większość mężczyzn lubi prezenty związane z ich zainteresowaniami. Tak, więc pan, który fascynuje się motoryzacją na pewno ucieszy się z prenumeraty pisma związanego z tym tematem. Może spodobać mu się także elegancki breloczek do kluczy albo kosmetyki do pielęgnacji auta. Mężczyzna, którego pasją jest sport powinien być zadowolony z książki poświęconej danej dyscyplinie albo z koszulki, na której jest logo jego ulubionego zespołu lub czapka podobna do tej, jaką nosi sportowiec, którego ceni. Bilet na wydarzenie sportowe na pewno sprawi każdemu zapalonemu kibicowi ogromną radość. Jeśli mężczyzna, którego chcemy obdarować, jest koneserem alkoholi, można mu kupić album z opisami trunków z różnych części świata. Kosmetyki dla mężczyzn

W dzisiejszych czasach kosmetyki to doskonały pomysł na prezent nie tylko dla kobiety. Coraz więcej mężczyzn chętnie używa maseczek, kremów, a nawet podkładów z linii „for men”. Na pewno dobra woda po goleniu także będzie udanym podarunkiem dla eleganckiego pana. Niezłym pomysłem może być żel do włosów lub profesjonalna odżywka. Portfel czy skórzana teczka to również sprawdzone prezenty. Na pewno większość mężczyzn ucieszy się z elektrycznej golarki lub maszynki do strzyżenia. Karnet do Spa lub na masaż to idealny podarunek nie tylko dla kobiety!

Gadżet elektroniczny albo mikser

Panowie coraz częściej zajmują się gotowaniem, dlatego niejeden ucieszy się z dobrej książki kucharskiej albo ekskluzywnego sprzętu potrzebnego w kuchni. Może to być mikser albo specjalny zestaw do gotowania na parze. Jeśli to ktoś dla nas bliski, można pokusić się o fartuch kuchenny z zabawnym wzorem albo rękawice w podobnym stylu. Popularne są także gadżety elektroniczne jak pendrive czy blokada PC albo po prostu najnowsza wersja gry komputerowej. Melomanowi natomiast można sprezentować płytę z jego ulubioną muzyką, pod warunkiem, że wybierzemy taki zestaw utworów, którego nie ma jeszcze w swoich zbiorach. Maniakowi historii nigdy mało książek związanych z jego ulubioną epoką.

Zależnie od wieku i stanowiska

Co innego kupimy dojrzałemu mężczyźnie, co innego studentowi. I tak na przykład starszemu, dbającemu o zdrowie panu, można kupić nowoczesny ciśnieniomierz lub odpowiedni dla niego zestaw witamin. Młodszemu natomiast warto sprezentować zabawny gadżet jak mini zestaw do rzucania lotek, kamerę internetową lub śmieszną myszkę komputerową. Szefowi czy koledze z pracy można z kolei kupić po prostu dobry koniak albo wiązankę kwiatów. Eleganckim prezentem może być podwójne zaproszenie do opery czy teatru.

Udany prezent to taki, który sprawi radość. Nie musi być bardzo drogi czy niezwykle oryginalny. Najważniejsze by trafić w gust osoby, którą chcemy obdarować i kupić coś, czego nie wyrzuci na dno szafy zaraz po rozpakowaniu.

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.