WP

Córka Kingi Rusin pokazała za dużo. Bluzka Igi Lis więcej odsłania niż zasłania

Iga Lis jest córką znanych rodziców, która całkiem niedawno zaistniała w świecie mody i mediów społecznościowych. Obecnie na Instagramie obserwuje ją ponad 80 tysięcy osób, a młoda celebrytka przyciąga ich uwagę m.in. zdjęciami, na których bluzki nie dają rady zakryć nawet jej stanika.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Iga Lis przygotowuje sie do wyjazdu do Londynu
Iga Lis przygotowuje sie do wyjazdu do Londynu (ONS.pl, Fot: Daniel Wysocki)
WP

Choć Iga Lis oficjalnie porzuciła karierę w modelingu - a według niektórych tak naprawdę nawet jej nie rozpoczęła - nadal wrzuca na swoje profile w mediach społecznościowych zdjęcia, na których pozuje jak modelka. I jak zgodnie twierdzą internauci, powinna wrócić na wybieg. "Piękna figura", "Ślicznie wyglądasz" czy "Naprawdę powinnaś robić karierę w modelingu" to tylko niektóre z komentarzy, które można znaleźć pod jej zdjęciem.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Iga Lis pokazała więcej ciała. Już w zeszłym roku na imprezie marki Guess wybrała się na ściankę w bardzo prześwitującej bluzce.

WP
ONS.pl
Podziel się

Iga jest córką znanego dziennikarza Tomasza Lisa oraz prezenterki telewizyjnej Kingi Rusin. Obecnie jest w związku z muzykiem Taco Hemingway'em i wybiera się na prestiżową uczelnię London School of Economics.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

WP

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Kobieta
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP