Trwa ładowanie...

Cristiano Ronaldo pokazał rodzinę. "Wreszcie są razem z nami"

Cristiano Ronaldo oraz Georgina Rodriguez mają za sobą trudne chwile. Piłkarz postanowił poinformować fanów, że jego partnerka i córka wyszły ze szpitala i są już w domu z resztą rodziny.

Ronaldo podzielił się na Instagramie rodzinnym zdjęciem Ronaldo podzielił się na Instagramie rodzinnym zdjęciem Źródło: Getty Images, fot: Simon Stacpoole/Offside
dv2bbcf

Cristiano Ronaldo kilka dni temu podzielił się druzgocącą wiadomością. Podczas porodu zmarło jedno z bliźniąt. Ronaldo i Rodriguez stracili syna. Z całą pewnością para przechodzi przez bardzo trudny czas, choć jednocześnie w ich życiu pojawiła się nowa osoba. Cristiano oraz Georgina powitali na świecie córkę. Piłkarz opublikował fotografię z całą rodziną. Wszyscy są bezpieczni w domu.

"Nie ma to jak w domu"

Po tragicznych wydarzeniach z całą pewnością dobrze jest się znaleźć w znajomym miejscu, w otoczeniu najbliższych. Piłkarz wraz z partnerką potrzebują spokoju oraz czasu, aby poradzić sobie w tym trudnym momencie. Na szczęście mają już ku temu możliwość, ponieważ Georgina wraz z noworodkiem opuściła szpital. Ronaldo nie posiada się z radości, choć cały czas jednocześnie przeżywa śmierć syna.

dv2bbcf

"Nie ma to jak w domu. Gio i nasza córeczka wreszcie są razem z nami. Dziękujemy wszystkim za wszystkie miłe słowa i gesty. Twoje wsparcie jest bardzo ważne i wszyscy czuliśmy miłość i szacunek, jakim darzysz naszą rodzinę. Teraz nadszedł czas, aby być wdzięcznym za życie, które właśnie powitaliśmy na tym świecie" - napisał Cristiano na Instagramie.

Do wpisu zostało załączone zdjęcie całej siódemki. Widzimy na nim parę, nowo narodzoną córkę oraz pozostałą czwórkę dzieci Ronaldo. Wyraźnie widać, że wszyscy cieszą się swoją obecnością.

Żaden rodzic nie powinien przez to przechodzić

Wiadomość o śmierci syna piłkarza wstrząsnęła światem. Niestety mimo wysiłków lekarzy małego chłopca nie udało się uratować. Cristiano wyznał na Instagramie, że ból doświadczony w wyniku starty dziecka jest niewyobrażalny.

dv2bbcf

" Nasz chłopcze, jesteś naszym aniołem. Zawsze będziemy cię kochać" - pisał Ronaldo.

Rodzina pragnie w spokoju i poprosiła o uszanowanie prywatności w tym niezwykle trudnym dla nich momencie.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

#dziejsiewsporcie: jeden gest partnerki i ruszyła lawina. Tam trafi Cristiano Ronaldo?!

dv2bbcf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dv2bbcf