Trwa ładowanie...

Czego mężczyźni nie lubią w kobietach? Tych trendów oni nie znoszą, ale my nadal jesteśmy im wierne

Myślisz, że kobiety ubierają się dla mężczyzn? Najwyższy czas obalić ten mit. Doskonale wiesz, że wśród najnowszych kobiecych trendów znalazło się kilka propozycji, których oni nie znoszą, a ty mimo wszystko chętnie je nosisz. Oto lista kilku najbardziej znienawidzonych przez nich tendencji tego sezonu.

Share
Czego mężczyźni nie lubią w kobietach? Tych trendów oni nie znoszą, ale my nadal jesteśmy im wierne
Źródło: Fotolia
d3zat5g

Na internetowym forum "Reddit" zapytano mężczyzn w różnym wieku, jakich modnych kobiecych ubrań, makijaży i fryzur nie lubią. Poznajcie wyniki tego eksperymentu.

Styl lat 90.

Klimaty lat 90. na dobre powróciły do mody. Dziś w modzie ulicznej znów dominują sandały na platformach, kabaretki czy białe spodnie z szerokimi nogawkami. Faceci nie lubią nas w nich oglądać, ale jak widać, raczej się tym nie przejmujemy. We wszystkich popularnych sklepach odzieżowych sprzedają się jak ciepłe bułeczki. Nie zapominajmy też o uczesaniach, takich jak warkoczyki czy krótkie chłopięce fryzury. Znów uwiebiamy je nosić, choć nie wszystkim przypadły do gustu...

d3zat5g

T-shirty z napisami

Okazuje się, że na podium znalazły się T-shirty ze sloganami, które lansują nie tylko sieciówki, ale i największe domy mody. Nie ma wątpliwości, że każda z nas ma przynajmniej kilka takich koszulek w swojej szafie i raczej nic nie wskazuje na to, żebyśmy miały z nich rezygnować. Przypomnijmy, że t-shirty z napisami nie bez powodu nazywane są najbardziej demokratycznym elementem stroju. Coraz częściej stają się bowiem komentarzem otaczającej nas rzeczywistości, dlatego nie warto ich bagatelizować.

East News
Źródło: East News

Sztuczne upiększacze

Jeśli zapytamy mężczyzn, jak oceniają trend na powiększanie ust, większość z nich stwierdzi, że to wygląda ohydnie. Takie samo zdanie mają na temat sztucznych rzęs, akrylowych paznokci czy permanentnego makijażu brwi. Jednak lista chętnych na tego typu usługi wciąż się wydłuża. Najwyraźniej przestałyśmy przejmować się tym, co mówią o nas inni. Dodajmy, że na Instagramie wciąż królują dziewczyny regularnie poprawiające swoją urodę. Do ich grona należy też mnóstwo celebrytek.

Kok na czubku głowy

To jedno z naszych ulubionych uczesań, na które decydujemy się szczególnie wtedy, gdy rano nie mamy czasu na misterne układanie włosów. Poza tym warto dodać, że coraz więcej kobiet nosi koka na czubku głowy także podczas ważnych uroczystości. W takiej fryzurze możemy zobaczyć nawet gwiazdy na czerwonym dywanie. Do ich największych fanek należy np. Natalia Siwiec.

East News
Źródło: East News

Niektóre z nas są wierne swoim przekonaniom i wolą robić zakupy w pojedynkę. Ale nadal jest jeszcze grupa kobiet, które polegają wyłącznie na zdaniu swoich drugich połówek. Ale czy warto brać sobie do serca ich opinię? Zamiast dostosowywać garderobę do męskich gustów, może lepiej ubierać się i malować zgodnie ze swoimi upodobaniami?

d3zat5g

Podziel się opinią

Share
d3zat5g
d3zat5g