Trwa ładowanie...
d1q4ylr

Czekoladowe drobiazgi. Uświetnią każdy prezent. Nieszablonowe pomysły

Podczas wręczania prezentu bliskiej osobie często decydujemy się na dodatkowy upominek w postaci słodyczy. Jeśli chcesz dobrze wypaść, zadbaj o to, by był równie przemyślany co główny prezent. Na szczęście mamy kilka pomysłów, które warto wypróbować.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Czekoladowe drobiazgi to dobry dodatek do prezentów
Czekoladowe drobiazgi to dobry dodatek do prezentów (Chocolissimo)
d1q4ylr

Skosztuj doskonałej mieszanki pralin wykonanych z najlepszej jakości czekolady i dodatków będących prawdziwą rozkoszą dla podniebienia.

Czasem wystarczy tabliczka

Zwykła czekolada nie musi być nudna, trzeba jednak zadbać o wybór czekolady z dobrymi składnikami.. Profesjonalni wytwórcy czekolady stawiają nie tylko na najlepszej jakości kakao w odpowiednich proporcjach, ale również dodatki, które sprawiają, że czekolada zyskuje nowy, niepowtarzalny smak.

d1q4ylr

Mogą to być zarówno przyprawy z najodleglejszych zakątków świata, na przykład trawa cytrynowa czy damasceńska róża, jak i doskonale znane nam aromaty, takie jak fiołek, lawenda czy ziele angielskie. Zwykle nikt nie łączy ich z czekoladą, ale duet jaki tworzą jest nie do opisania.

Shutterstock.com

Drobne arcydzieła

Nie zawsze jednak tabliczka czekolady będzie najlepszym rozwiązaniem. Oficjalne upominki dla współpracowników lub drobny prezent z uroczystej okazji wymaga bardziej subtelnego podejścia. Czekoladki umieszczone w niewielkiej, drewnianej skrzyneczce to prawdziwe arcydzieła sztuki cukierniczej. Wszystkie zostały wykonane ręcznie, a unikalne smaki są na tyle zróżnicowane, że każdy znajdzie coś dla siebie. Warto pomyśleć o dodatkowym grawerunku, który podkreśli intencję wręczającego.

Dobrym rozwiązaniem jest również zakup owoców zanurzonych w czekoladzie. Pomysłów jest naprawdę wiele, począwszy od truskawek, po orzechy, ananasy, a nawet imbir. W zależności od preferencji smakowych osoby obdarowywanej można wybrać słodkie połączenie lub zdecydować się na coś, co przełamie ten smak. Przykładowo mogą to być ostre papryczki.

Wyraź to słowami

Zamiast szkatułki z grawerunkiem można pokusić się o życzenia wypisane w czekoladzie. Słodkie telegramy to doskonały sposób na wyrażenie tego co czujesz. Poszczególne kostki wykonane z mlecznej czekolady układają się w napis, którypowinien przypaść obdarowywanej osobie do gustu. Życzenia można zapakować w specjalną kopertę.

d1q4ylr

Podziel się opinią

Share

d1q4ylr

d1q4ylr